Michal Zoldy: Prvých 100 dní opozície

Img_7466.jpeg
Michal Zoldy Mimi Šramová/YT
Img_7466.jpeg
Michal Zoldy Mimi Šramová/YT
Img_7466.jpeg
Michal Zoldy Mimi Šramová/YT

A prečo nie? Povedzte prečo nehodnotiť aj sto dní opozície, ktorá nemá absolútne žiadnu zodpovednosť za nič, ani len za ten rozvrat a chaos čo tu bol skoro 4 roky? Za to kam sme sa ako spoločnosť dostali, ako sa tu rozvrátili a zničili ľudské vzťahy pod vedením takých „osobností“ ako je Matovič, Heger a Ódor. Teraz sa len rehocú, berú fantastický plat v parlamente (tí dvaja) a správajú sa ako nezvládnuteľní galgani, zrelí na okamžité vylúčenie zo všetkých škôl.

Konštruktívna opozícia? Na to zabudnime, toto je sfanatizovaná demolačná čata pod vedením Šimečku a Sulíka! Toho Sulíka, ktorý by sa najradšej vrátil do Dubaja dochlastať aj s dcérou, čo tam ešte zostalo. Kolíková by chcela dať smrteľnú ranu celému súdnictvu, ktoré dramaticky rozvrátila svojou súdnou mapou a len rapoce, rapoce a rapoce v každej televíznej relácii. Mláti prázdnu slamu za nezaslúžený plat a ničí nervy televíznych divákov nonstop. Lučanský a Krivočensko sú jej ľahostajní. Však čo, všade sa predsa zomiera, prečo by sa nemohlo aj vo väzbe, že? A Šimečka so svojím progresivistickým „filharmonickým orchestrom“ falošných hráčov, ktorým chýba nielen rozum v hlavách a schopnosť niečo užitočné si zapamätať a niečo aj správne spočítať, ale k tomu ešte aspoň aký taký znesiteľný zovňajšok a civilizované správanie. Stačí ich vidieť a človek sa musí okamžite prežehnať ako nebohý venezuelský prezident Hugo Chávez v tom jeho slávnom vystúpení na valnom zhromaždení OSN. Pamätáte sa?

Vrhli sa teraz na námestia, lebo tam sa vidia v réžii rozvracačov a likvidátorov aj toho mála normálneho, čo u nás v spoločnosti ešte zostalo po Matovičovcoch. Niet čo hodnotiť. Sto dní opozície je čistá katastrofa a o ďalších sto dní to bude ešte horšie. Niečo určite vymyslia, niečo veľmi perfídne, ešte do prezidentských volieb. Šiesty zmysel mi to hovorí.

Dnes nemám na srdci nič viac. Musím upratovať, to je mi ako za trest

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom