Michael Bublé počas Vianoc počúva svoju konkurenciu

Michael Buble
Michael Buble, SITA/AP

Štyridsaťštyriročný interpret takisto prezradil, ako nakupuje darčeky pre svoje tri deti.

Kanadský spevák Michael Bublé počas Vianoc rád počúva skladby zosnulého amerického interpreta Binga Crosbyho. Štyridsaťštyriročný Bublé to prezradil v rozhovore pre BBC Radio 2. „Je to zábavné, no počas Vianoc nepreferujeme moje skladby. Počas Vianoc v aute radi počúvame Binga Crosbyho,“ uviedol spevák, ktorý tiež povedal, že darčeky nakupuje online.

Trojnásobný otec sa rozrozprával aj o období, keď jeho vtedy trojročnému synovi Noahovi diagnostikovali rakovinu. „Keď som sa stratil z očí verejnosti a riešili sme tú vec s naším synom, nevedel som, či sa vrátim naspäť. Viacerí promotéri mi hovorili, že to pre mňa môže znamenať koniec. Ľudia rýchlo zabúdajú,“ vyhlásil.

Michael Steven Bublé zatiaľ vydal desať štúdioviek – BaBalu (2001), Dream (2002), Michael Bublé (2003), It’s Time (2005), Call Me Irresponsible (2007), Crazy Love (2009), Christmas (2011), To Be Loved (2013), Nobody But Me (2016) a Love (2018). Okrem toho má na konte tri koncertné nahrávky a deväť EP. Získal napríklad štyri ceny Grammy, 14 Juno Awards či jednu American Music Award.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom