Mesiac august 2017 pre všetky znamenia zverokruhu

horoskop, znamenia zverokruhu

Neviem, ako vám, ale mne veľmi rýchlo dni ubiehajú. Len nedávno dostali deti vysvedčenie a už majú mesiac prázdnin za sebou. Zažívame tiež veľmi silné energie, zažívame zvláštnu silu prírody v podobe silných búrok, veľkých bleskov a povodní, ktoré spôsobujú dosť výrazné škody. V celom svete sa čosi deje. Je to neklamný dôkaz toho, že sa veľmi intenzívne dokola čistí všetko. Dostávame to, na čo sme si zarobili. Snažte sa, aby ste zostávali v kľude, aby ste nedali stiahnuť do energií, ktoré vám neprospievajú. Verte, že všetko má svoj zmysel a význam.

BARAN

Aj keď zatiaľ nevidíte hmatateľné dôkazy, verte, že všetko, čo ste si želali sa zhmotňuje. Karta prirovnáva túto vašu situáciu k námorníkom na mori – nevidia pevninu, ale vedia, že tam kdesi je, pretože zaznamenávajú napríklad spev vtákov. Preto ste vyzývaní, aby ste si všímali drobné znaky „života“, drobné známky toho, že „pevnina“ (vaše splnené túžby a modlitby) je na dohľad. Preto je dôležité, aby ste zachovávali vieru a vďačnosť. Preto je dôležité, ako som písala v úvode, nedať sa stiahnuť do nízkych energií, ktoré by toto všetko mohli zabrzdiť.

BÝK

Aj Býkov karta vyzýva, aby nestrácali nádej. Vyzerá to zatiaľ, akoby tí hore videli, že už začínate opúšťať svoju vieru, že ste unavení zo všetkého, čo ste doteraz prežili. Preto – Nestrácajte svoju vieru! Váš čas nastal! Čaká vás odmena za všetko, čo sa vám doteraz dialo. Ešte kúsok, ešte trošku počkajte a táto snaha sa vám veľmi vyplatí. Vizualizujte svoje sny, akoby už nastali. Nech vaše srdce zaplaví vďačnosť a zhmotňovanie sa urýchli. Onedlho sa budete radovať z konkrétnych výsledkov.

Podrobný letný horoskop pre všetky znamenia nájdete tu: 

BLÍŽENCI

Pri Blížencoch mi dokola vychádzajú karty, ktoré ich nabádajú k riešeniu svojho života. Akoby stále boli zacyklení v niečom a nie a nie sa z toho vymotať. Opakujú sa vám situácie, z ktorých ste už unavení, ale je dobré si uvedomiť, že sa vám opakujú preto, lebo ste sa stále nepoučili, stále ste nenašli tú správnu cestu, alebo ste stále neurobili rozhodnutie, ktoré vás má vyslovene oslobodiť. Vybočte z tých vyjazdených koľají, verte, že cesta vedie aj iným smerom. Možno je dobré aj zariskovať a dostať sa zo „zóny pohodlia“. Akonáhle urobíte prvý krok z týchto svojich obmedzení, svet sa vám otvorí – nové skúsenosti, nové príležitosti, nové poznania a tí, ktorí majú problém nájsť si partnera, nájdu svoju chýbajúcu polovicu. Je pre vás rozhodne čas na to, aby ste opustili všetko, čo vás drží „pod vodou“.

RAK

Premýšľate nad nejakým rozhodnutím a neviete, či je správne? Verte, že ÁNO! Vyšla vám karta, ktorá vás povzbudzuje, aby ste počúvali svoju intuíciu, ktorá vás vždy povedie správnym smerom. Neoslabujte sa rôznymi strachmi. Nebesia vás vyzývajú, aby ste s plnou vážnosťou prijali fakt, že neexistuje žiadna prekážka, ktorá vám zabraňuje splniť si to, po čom túžite. Jedinou „brzdou“ ste vy sami a vaše myšlienky.

LEV

Je pre vás dôležité obklopovať sa ľuďmi, ktorí sú pozitívne naladení. To isté platí aj o situáciách. Karta doslova hovorí – „nasaďte si pozitívnu diétu“. Ak by vám aj hrozil nejaký negatívny stret, skúste sa mu vyhnúť, alebo svoj postoj nastaviť tak, aby vás táto energia „nedostala“. Nečítajte nič negatívne, nesledujte programy, ktoré sú plné násilia. Potrebujete jednoducho naozaj vypnúť od negativity. Robte iba to, čo vám prináša radosť, čo vám „dobíja“ baterky. Nezabudnite pri tomto „upratovaní“ zbaviť sa aj nepotrebných vecí okolo seba.

PANNA

Ak sa cítite zaseknutí v nejakej situácii, je načase sa rozhodnúť. Niekedy čakáme na nejaké pokyny „zhora“ a cítime sa ako v slepej uličke. Táto karta vám však dáva otázku: „Čo chcete vy sami?“ Niekedy od vás Univerzum vyslovene chce, aby ste boli rozhodnejší – a táto chvíľa práve teraz nastala. Preto sa nenechajte pasívne ovládať životom, vy ste predsa ten, kto určuje smer. Je to váš život! Ak sa rozhodnete, Nebesia vám následne poskytnú všetko, čo potrebujete napríklad k vyriešeniu nejakej situácie, ktorá vás dlho ťažila……..

VÁHY

Pre Váhy nastáva čas na riešenie  vzťahov na akejkoľvek úrovni. Rozchody, upevnenie vzťahov, nové vzťahy. Nemajte žiadne obavy a nesnažte sa situáciu urýchliť – tým by sa výsledok oddialil. Je tu prebiehajúci proces, preto je dôležitá vizualizácia. Všetko, čo sa partnerstva týka, vizualizujte tak, ako keby sa už stalo. Je tu ešte doplnenie tohto výkladu  otázkou – Čo si potrebujete odpustiť?

ŠKORPIÓN

Je možné, že sa niekedy pýtate“ „Ako to, že sa mi neplní to, po čom túžim?“ Nuž, stáva sa, že sa toľko zaoberáme svojimi túžbami, že ich vyslovene „držíme pevne okolo krku a dusíme“. Nebesia potom nemajú možnosť pracovať. Preto ustúpte – povoľte ten stisk a odpočiňte si. Ak prosíte o pomoc, dajte potom priestor pre túto pomoc. Radujte sa z toho, že máte okolo seba milých ľudí, že ste obklopení anjelmi a nebeskými radcami, ktorí vašej situácii venujú láskyplnú starostlivosť.

STRELEC

V niečom sa necítite už komfortne. Vy sami viete, o čo ide. Nastal čas precitnúť a pozrieť sa iným smerom. Teraz je ten správny čas urobiť zmenu vo svojom živote. Niekedy sa zamotáme vo vlastných presvedčeniach, či v tom, že našu situáciu je možné vyriešiť iba jedným spôsobom. Verte, že to tak nie je (sama som toto presvedčenie v sebe živila dosť dlho). Možno je dobré rozmeniť svoj cieľ najskôr na menšie ciele. Ide totiž o to, že ak sa sústredíme iba na ten jeden – veľký cieľ, zostávame dlho stáť na jednom mieste. Preto akýkoľvek krok, ktorý urobíte, hoci nech by bol aj malý, pomôže vám vidieť možnosti, ktoré by ste si skôr nevšimli.

KOZOROŽEC

Ak ste prosili o prísun financií, máte ich mať! Prichádza k vám finančná podpora, finančná hojnosť! A prichádza k vám neočakávanými spôsobmi. Aj keď možno zatiaľ peniaze nemáte v ruke. Práve tým, že prejavíte vďačnosť za niečo, čo ešte nemáte, dávate najavo svoju vieru. Toto je to, v čom zvyčajne ľudia robia chybu. Hovoria iba o svojej finančnej nedostatočnosti a Univerzum iba plní ich slová. Môžete si opakovať: „Ďakujem za všetku podporu, hojnosť a peniaze, ktoré dostávam. Za toto bohatstvo som veľmi vďačný(á) a užívam si ho v súlade s božským zámerom tak, aby prinášalo požehnanie celej Zemi.“ Vaša „dodávka“ od Boha môže prísť aj v podobe nových príležitostí, či nápadov, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť finančnú situáciu. Opäť pripomínam – nezabúdajte na vďačnosť.

VODNÁR

Vodnári by mali odpočívať. Nemusí to byť však iba vylihovanie. Je vám odporúčané zvoľniť tempo a nájsť si čas aj na malé rozmaznávanie sa. Opustite všetky aktivity, ktoré nie sú nevyhnutné a sústreďte sa s plnou vážnosťou na obnovu vlastných síl. Teda – žiadny zhon, žiadne stresy – iba sladké rozmaznávanie, ako keby ste sa starali o malé, bezbranné bábätko.

RYBY

Je tu vzácne obdobie pre vás a pre vaše sny. Nemusíte stále naliehať na to, aby sa splnili. Dôležitá je vaša VIERA. Nejako mi nejde viac napísať k tejto karte……informácie mi idú iba k tomu, aby ste nepoľavili vo svojej viere a pri niektorých vašich želaniach bude naozaj stačiť a splnia sa. Bez toho, aby ste pre to niečo urobili (upozorňujem – pri niektorých). Napísala by som to jedným slovom – jednoducho iba BUĎTE!

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom