MDŽ sa blíži. Netradičné prekvapenia sú stále IN

MDŽ sa blíži. Netradičné prekvapenia sú stále IN
Zdroj foto: Unsplash

MDŽ oslavuje postavenie žien. Dnešná žena hľadá moderné riešenia. A my vám dnes predstavíme jeden výnimočný tip pre výnimočnú ženu.

Symbolika MDŽ spočíva v  ekonomických či sociálnych úspechoch žien, ktoré žiadali aj o pracovnú rovnoprávnosť. Boli to výnimočné dámy, ktoré sa začiatkom 20. storočia nebáli postaviť a bojovať za svoje práva v spoločnosti.  A tak im v tento výnimočný deň patrí aj výnimočné uznanie. A keď sme už pri tom, máte už vybraný ten správny darček? Zabudnite na karafiát, dnes sa nosí nevšednosť a elegancia. A my vám ukážeme, ako na to…

„Kým v minulosti bolo starým dobrým zvykom zájsť do kvetinárstva po kytičku a k tomu pridať ešte nejakú bonboniéru, dnes už sú páni vynaliezavejší. Na čo však určite netreba zabúdať a platilo to rovnako vtedy ako aj dnes – každá žena si (nielen) počas tohto dňa zaslúži milé slovo, pochvalu a uznanie.“

Viete, o čom je MDŽ?

Práve 8. marec nám má pripomenúť, že ženy majú v spoločnosti svoje miesto. Je najmä oslavou ženstva, je o postavení nežnejšej časti našej populácie v spoločnosti. Bola to emancipovaná skupina krajčírok z New Yorku, ktorá sa nebála v roku 1908 vystúpiť z davu a bojovať za svoje práva v práci, lepšie pracovné podmienky a zrovnoprávnenie platov v porovnaní so svojimi mužskými kolegami.

Ocenenie i malá pozornosť…

A tak za to, čo ženy dokázali a stále dokážu, im určite patrí uznanie. A čím si ich uctiť a preukázať im rešpekt? Nezabúdajte, že ich vo svojom okolí máte dosť – či už je to mama, babka, sestra, priateľka, švagriná, suseda alebo kolegyňa či kamarátka. Môžete ísť na to niekoľkými  spôsobmi. Niektorá dáma ocení maličkosti, iná večeru alebo luxusný šperk, susedke možno postačí drobný kvietok či nejaká dobrá čokoláda. Čo ale s tými ženami, ktoré trápi cigaretový dym a zápach? Aký je vhodný darček pre tieto dospelé fajčiarky, ktoré nedokážu alebo nechcú prestať fajčiť?

MDŽ sa blíži. Netradičné prekvapenia sú stále IN

Jednoznačne je ním bezdymový lil SOLID 2.0. Cenovo dostupný lil SOLID 2.0 nespaľuje tabak a nie je zdrojom pasívneho fajčenia. Prichádza v dvoch farebných prevedeniach COSMIC BLUE a STONE GREY. Toto bezdymové zariadenie nespaľuje tabak a nie je zdrojom pasívneho fajčenia. Aerosól, ktorý sa uvoľňuje pri jeho používaní, nezadymí miestnosť.

Mimochodom, vedeli ste, že?

Bezdymové zariadenia sú kľúčom k hľadaniu alternatív ku klasickým cigaretám. Pozrime sa na to, čo presne hovoria čísla.  Napríklad bezdymové zariadenie IQOS používa približne 20,4 milióna dospelých užívateľov po celom svete. Z celkového počtu dospelých užívateľov už 73 percent prestalo úplne fajčiť klasické cigarety a prešlo na bezdymové zariadenia.

lil SOLID  a IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový.  Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom