Matka sa s deťmi kúpala v mori ako každý deň. To čo sa podarilo natočiť vás dojme

03.jpg
03.jpg youtube.com

Dovolenka pri mori je predstava krásnej piesočnej pláže, teplo s príjemným oceánskym vánkom, výborné jedlo a hlavne a najdôležitejšie pohoda a klídek. To je vysnívaná dovolenka každého z nás. Každý rok sa tešíme práve na leto, aby sme si to konečne mohli užiť a zažiť momenty pokoja a pohody. Presne to sa rozhodla urobiť aj pôvabná mladá žena so svojimi maličkými deťmi.

Jej manžel je vojak v službe, takže deti v podstate vychováva sama. Aby si tiež po dlhej dobe oddýchla a vzala deti aj inam než do škôlky. Aby sa poriadne vybláznili, vyrazili na dovolenku k moru. Kúpali sa spoločne v mori, zrazu sa stalo niečo, čo nečakal nikto. Pokojné a príjemné kúpanie sa premenilo v plač.

Ako sme už písali vyššie, manžel ženy je vojak v službe, ktorý slúži v Afganistane. Manželka samozrejme vedela dobre, kedy sa má vrátiť domov, napriek tomu muž sa z misie vrátil o niečo skôr a rozhodol sa svoju manželku milo prekvapiť.

Ako? Naozaj veľmi originálnym romantickým spôsobom. Medzitým čo sa žena so svojimi deťmi spoločne kúpala v mori, muž v kombinéze potápačov z ničoho nič vyplával na hladinu a milo ju prekvapil k slzám. Pozrite sa na jej reakciu. To vás dojme!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom