Máte svoje šťastné čísla? Ako využívať energiu čísel?

Máte svoje šťastné čísla? Ako využívať energiu čísel?
Máte svoje šťastné čísla? Ako využívať energiu čísel? Foto: ilustračné, GettyImages

Čísla sú všade okolo nás a my si ich nijako zvlášť nevšímame. Je to škoda, veď každé číslo má svoju špecifickú vibráciu, ktorú môžeme využiť vo svojom záujme.

Mnohí pletú pojmy «číslice» a «číslo». Číslice však nie sú nič iné ako grafické symboly, zobrazenie čísel, z ktorých každé vysiela do Vesmíru svoj energetický signál. Pokiaľ ho zaradíme do svojho života, môže nám správne číslo pomôcť pritiahnuť blahobyt, osobné šťastie i zdravie.

Štandardným uplatnením sily čísla je jeho tiché opakovanie. Predstavujte si ho, hľadajte ho okolo seba v každodennom živote, na ceduliach v metre, na nástupišti autobusov, na električkovom mostíku aj účtoch z obchodov. Napíšte si ho na lístok papiera a noste ho so sebou, počítajte podľa neho svoje kroky. Čarovné číslo by vás malo stále a nerozlučne sprevádzať. Potom vás vypočuje a príde vám pomôcť. Predstavujte si dobrý koniec udalosti, na ktorú v súvislosti s ním myslíte. Tak si ho priblížite aj v reálnom živote, „naučíte“ ho byť vám nablízku.

Význam čísel

  • Jednotka symbolizuje silu, smerovanie nahor, energiu, vodcovstvo, pohyb k vyznačenému cieľu. Ženám numerológia odporúča nosiť šperky s vyobrazením Slnka, ktoré je s jednotkou spojené a pomáha tým, ktorí potrebujú energiu tohto čísla. Aby sa k vám peniaze len hrnuli, majte v peňaženke vždy mincu v hodnote jednej koruny.
  • Dvojka predstavuje pokoj, vyváženosť a lásku. Ak chcete čo najrýchlejšie usporiadať svoj osobný život, kupujte do bytu predmety vo dvojiciach: dva svietniky, dva vankúše, dve rovnaké čaše, dva podobné obrazy.
  • Trojka je číslom kariéry. Napomáha postupu v zamestnaní, prebúdza tvorivý potenciál, prináša šťastie a tiež posilňuje rodinné vzťahy. Na pracovnom stole nemajte jednu, ale hneď tri prepisovačky. Napravo od vás by mali ležať tri šanóny. Domov si kúpte trojhrannú pyramídu.
  • Štvorka prináša stabilitu, istotu ohľadom zajtrajška, životnú stálosť. Namiesto kresla k počítaču s piatimi až šiestimi nohami si kúpte obyčajnú štvornohú stoličku a hneď sa bude cítiť istejšie a bezpečnejšie. Ako talizman si vyberajte postavičky, ktoré sa opierajú o štyri končatiny.
  • Päťka má priaznivý vplyv na zdravotný stav a upevňuje ducha. Skvelým talizmanom je päťcípa hviezda. Môžete si ju zavesiť v hlavách postele. Obraz piatich uháňajúcich koní zavesený v obývačke pôsobenia čísla ešte posilní.
  • Šestka privoláva do domu mier a súlad. Dávajte pozor, aby pri obede bol počet príborov na stole rovný šiestim alebo dvanástim. Do misy na ovocie dávajte 6 alebo 12 plodov. Priaznivý vplyv bude mať vyobrazenie včelích plástov, ktoré majú tvar šesťuholníka.
  • Sedmička posilňuje intuíciu, prináša múdrosť a duševnú rovnováhu. Univerzálnym talizmanom je sedem sloníkov. Postavte jedného vedľa druhého na parapet s chobotom smerujúcim von na ulicu. Iným variantom je postavenie siedmich rovnakých pohárov v jednom rade v skrinke.
  • Osmička priťahuje finančný úspech a blahobyt. Ako talizman priaznivo pôsobí prívesok na kľúče v podobe osmičky zloženej z dvoch krúžkov. Užitočné bude vlastnoručne vyšiť alebo nakresliť osmičku a zavesiť ju na viditeľné miesto, napríklad napravo od vstupných dverí (pri pohľade zvnútra).
  • Deviatka pomáha dokončiť každé začaté dielo a urýchľuje všetky procesy. Ak chcete priblížiť nejakú udalosť, nalaďte optimálne svoj kontakt s deviatkou. Majte v peňaženke deväť mincí jednej hodnoty. Navlečte na niť deväť korálikov a noste ich stále pri sebe, preberajte sa v nich prstami a myslite na príjemné a skoré vyriešenie svojho problému.

Zdroj: astroplus.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom