Máte súrodenca? 10 vecí, ktoré pochopíte iba vy

súrodenci

Súrodenecká láska je naozaj zvláštny druh lásky, keď máte niekoho radi. Nie je rovnaká ako tá materská alebo milenecká, kde sa dvaja ľudia objímajú a dávajú si bozky či už na ústa alebo na čelo. Väčšinou je to úplne naopak a tá láska sa podobá skôr nenávisti, a to najviac v čase dospievania jedinca. V dome panuje neustále boj, hádky, krik a vo veľa prípadoch za neustáleho  žalovania do rozruchu musia zasiahnuť aj rodičia.

Ale nie je to len o negatívnych veciach. Aj keď si súrodenci nehovoria, že sa majú radi, tak aspoň to o sebe vedia. A keď ide do tuhého, jedinec sa cíti nejako ohrozený alebo je smutný, tak práve tu sa tá láska prejaví, kedy je súrodenec tomu druhému vzájomnou oporou. Myslíme si, že by každý mal mať súrodenca v blízkom veku k sebe. Pretože kto o vás vie viac než váš súrodenec?

sestry

Poďme sa pozrieť na vtipné okamihy, ktoré sa určite dejú u každého z vás, ak máte doma súrodenca. Určite sa tomu zasmejete!

1) Ja sedím vpredu!

2) Vzájomne ukazuješ na škaredého človeka v TV a hovoríš mu:“ To si ty! „

3) Keď stretnete škaredého človeka na ulici, vzájomne si hovoríte: „To je tvoj manžel / ka! „

4) Večné boje o tom, kto bude skôr na wc alebo v sprche.

5) Keď vykonáte niečo zlé, ale zlízne si to len váš súrodenec.

6) Súrodenec  sa ti vyhráža, že ak mu v niečom nevyhovieš, nabonzuje na teba niečo, čo nesmú rodičia vedieť!

7) Keď povieš svojmu súrodencovi, aby sa šiel na niečo spýtať rodičov, a ešte dodá, že si ho poslal ty.

8) Vtipné egoistické odkazy na darčekoch či prianiach : OD: Úžasnej  a krásnej staršej sestry. PRE: Škaredú a protivnú mladšiu sestru.

9) Mama: „Podajte mi niektorá z vás telefón“  Ja:“ Choď tam ty ségra“ Ona:“ Nie ty tam choď!“ Ja: „Ja tam nejdem !“ Ona: „Ja tiež nie!“

10) Niekedy je však súrodenec v úlohe super hrdinu a podá ti toaletný papier práve keď dôjde. Tak čo? Vidíte sa v tom aj vy?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom