Marta Gejdošová pokrstila svoju novú knihu o kráse

Krst knihy Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody
Autorka knihy Marta Gejdošová (druhá sprava), vpravo známy iluzionista Peter Šesták, zľava lekár Miloš Bubán a speváčka Marcela Molnárová počas krstu publikácie Krása nie je vecou náhody v kongresovej hale hotela Tatra, Bratislava. Studio Sharmant

Krst knihy Marty Gejdošovej „Krása nie je vecou náhody“ sa niesol v znamení krásy, pôvabu a ľudskosti.

Vo štvrtok 3.10. 2013 sa konal krst knihy Marty Gejdošovej „Krása nie je vecou náhody“. Kto v ten večer prišiel, neoľutoval. Program sa niesol v duchu krásy, pôvabu a ľudskosti. Nečudo. Vizážistka Marta Gejdošová je povestná nielen svojou profesionalitou, precíznosťou, zmyslom pre krásu ale aj snahou pomáhať dobrým veciam.

Praktická príručka pre ženy, ktoré chcú byť krásne každý deň. Takto by sa dala jednou vetou charakterizovať, v poradí už druhá, kniha Marty Gejdošovej. Ide o výnimočnú a jedinečnú knihu na slovenskom knižnom trhu. Je to nielen praktická príručka užitočných rád a ukážok pri líčení a úprave vlasov, ale je aj pomôckou pri rozhodovaní sa pre zmenu vizáže. Nenájdete tu všeobecné témy alebo teórie ale veľmi konkrétne rady a odporúčania ako riešiť problémy v starostlivosti o svoj vzhľad.

Vzácnosťou tejto knihy je to, že je osobná. Autorka v nej popisuje aj svoje vzťahy so zákazníčkami, z ktorých sa časom stali aj dobré priateľky. Návody na česanie a líčeniu sú doplnené viac ako 350 timi fotografiami. Zaujímavosťou je, že modelkami Marty Gejdošovej v knihe nie sú krásne, mladé dievčatá s bezchybnou pleťou ale obyčajné ženy, zákazníčky štúdia SHARMANT, so svojimi chybičkami a nedokonalosťami. Bežné ženy, ktoré robí Marta Gejdošová krásnymi. Pretože krása nie je vecou náhody, kráse treba občas aj pomôcť.

Krst knihy Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody
Autorka knihy Marta Gejdošová a moderátorka Andrea Paulínyová počas krstu publikácie Krása nie je vecou náhody v kongresovej hale hotela Tatra. Bratislava. Studio Sharmant

Profesionálne zvládnutý program, ktorý moderovala redaktorka TV Markíza Andrea Paulínyová, bol doplnený famóznym vystúpením gitarového dua Entre Cordes, hostí očarovala svojim spevom, vždy krásna, Marcela Molnárová, ktorá sa predstavila aj v úlohe modelky. Módna prehliadka návrhárky Zuzany Bottkovej bola skvelou inšpiráciou pre nadchádzajúcu spoločenskú sezónu. Jej osviežením bolo, že modely nepredviedli profesionálne modelky ale obyčajné a predsa krásne klientky štúdia SHARMANT.

Krst knihy Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody
Módna prehliadka návrhárky Zuzany Bottkovej na krste publikácie Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody. Studio Sharmant

Program vyvrcholil Bodypainting Fashion Show, prvou pod autorskou taktovkou Marty Gejdošovej, ktorej ambíciou je urobiť z nej tradíciu.

Krst knihy Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody
Autorka knihy Marta Gejdošová (v strede) počas krstu publikácie Krása nie je vecou náhody v kongresovej hale hotela Tatra, Bratislava. DJ/Gabriel Kuchta

Aj samotný krst bol výnimočný. Knihu najskôr „pričaroval“ známy iluzionista Peter Šesták, potom ju čarovným práškom a prameňom vlasov pokrstili speváčka Marcela Molnárová a moderátor Miloš Bubán.

Celý večer mal ale aj charitatívny rozmer. Výťažok z akcie venovala autorka knihy občianskemu združeniu Europacolon Slovensko, ktoré bojuje proti rakovine hrubého čreva. Dar prebral zakladateľ združenia moderátor Patrik Herman.

Krst knihy Marty Gejdošovej - Krása nie je vecou náhody
Moderátor Patrik Herman, moderátorka Andrea Paulínyová, a autorka knihy Krása nie je vecou náhody - Marta Gejdošová. Studio Sharmant

Renomovaná odborníčka ukáže, ako sa každá žena môže stať krásnou vďaka zmene imidžu úpravou vlasov a líčenia. V knihe nájdete praktické rady a ukážky pri líčení, návody i odporúčania ako sa starať o pleť a vlasy, ako aj odpovede na najčastejšie otázky, ktoré súvisia so starostlivosťou o vzhľad. Kniha pomôže zorientovať sa v používaní kozmetických a vlasových prípravkov. Rady, odporúčania a postupy sú veľmi konkrétne, lebo vychádzajú zo skúseností a praxe autorky. Odborný výklad a podrobný popis krokov sprevádza bohatá fotodokumentácia s viac ako 350 fotografiami.

Každá žena chce byť krásna a šarmantná. Ale krása nie je vždy len vecou náhody. Pre svoju krásu musíte urobiť trošku viac a preto si musíte kúpiť túto knihu.

O autorke knihy:

Marta Gejdošová je známa vizážistka a hair stylistka, majiteľka bratislavského salónu krásy SHARMANT studio. Kráse sa profesionálne venuje už viac ako 15 rokov. Je slovenskou priekopníčkou v publikovaní zmien imidžu. Patrí medzi prvé na Slovensku, kto začal v časopisoch uverejňovať zmeny imidžu aj s populárnymi fotkami pred a po úprave.

Autorka v knihe opisuje aj osobné vzťahy s každou zákazníčkou, lebo pri svojej zaujímavej práci sa stretáva s rôznymi ľuďmi a vznikajú tak príjemné pracovné ale aj krásne priateľské vzťahy. Má rada situácie pri ktorých sa vytvárajú dobré vzťahy a veľa krát aj vtipné scény. Má rada humor a pozitívne naladených ľudí. Sama hovorí: „Robím prácu, ktorú milujem a robím ju zo srdca“.

Každá tvár, pleť, či vlasy sú iné, preto pri práci vždy postupuje individuálne a s istou dávkou psychológie. Jej cieľom je upraviť každú dámu tak, aby sa cítila veľmi dobre a sebaisto.

Marta Gejdošová hovorí: „Každá žena môže byť krásna. Nie sú škaredé ženy, iba neupravené. Nezaoberajte sa svojimi nedostatkami ale vyzdvihnite svoje klady. Pri mojej praxi mám možnosť vidieť, že i nedokonalá tvár sa dá krásne upraviť. Dokonalosť každej z nás je najmä v tom, čo vyžarujeme“.

Vydavateľ knihy a organizátor krstu:

SHARMANT s.r.o. – produkčná spoločnosť v event marketingu. Špecialisti na krásu. Tvoria a realizujú atraktívne sprievodné programy pre spoločenské a firemné podujatia. Hlavné programové produkty sú Mobilný salón krásy SHARMANT a atrakcia Bodypainting.

Knihu Krása nie je vecou náhody vydávajú ako svoju prvotinu, avšak vo vydávaní kníh na tému krása mienia ďalej pokračovať.

Viac informácií nájdete na adrese www.sharmant.eu

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom