Malacky v sobotu zažili nezabudnuteľnú Fun rádio Dohodu!

Malacky v sobotu ožili Fun rádio Dohodou
Malacky v sobotu ožili Fun rádio Dohodou Fun rádio

Müller, Majk Spirit, Polemic, Hex a ďalšie zvučné mená zabávali Malacky na tretej Fun rádio Dohode. Pozrite si foto a video v článku.

Tisíckam návštevníkom, ktorí zavítali v prvú augustovú sobotu do Zámockého parku v Malackách sa Fun rádio Dohoda odmenila presne tým, čo sa od najväčšieho letného žúru očakáva – dokonalé letné počasie, zábava na každom kroku ale najmä fantastická hudba v podaní tých najlepších z najlepších v rámci slovenskej populárnej scény. Publikum si svoju úlohu taktiež zodpovedne splnilo – tancovalo, spievalo a zabávalo sa až do skorých ranných hodín.

Malacky zabávali známi interpreti

Fun rádio Dohoda so sebou do Malaciek priniesla výber z najznámejších domácich interpretov na čele s Richardom Müllerom, skupinami Hex a Polemic. Okrem popu patrilo pódium aj zástupcom hip-hopu. Pesničky Majka Spirita, EGA či skupiny AMO & Band odspievalo respektíve „odrapovalo“ takmer každé hrdlo v areáli.

Poriadna žúrka v Malackách

Priestor pre začínajúce kapely

Organizátori už štandardne dávajú priestor aj zaujímavým hudobným objavom z jednotlivých regiónov. Inak tomu nebolo ani ostatnú sobotu, kedy sa v rámci programu na pódiu objavili viac či menej známe kapely ako Metafora, Rock Reunion a Frequency.

Sklamaní neodišli ani fanúšikovia elektronickej hudby, ktorým sa po koncertnej časti postaral o veľkú open-air diskotéku rezidentný dídžej Fun rádia – DJ Milan Lieskovsky.

Dvanásťhodinovým žúrom dav sprevádzala top moderátorská dvojica Junior a Marcel, ktorá svojim nezameniteľným humorom burcovala niekoľkotisícový dav návštevníkov.

Šiesty ročník série najväčších letných žúrov sa 16. augusta presúva do Popradu k AquaCity, kde sa uskutoční štvrtá a zároveň posledná Fun rádio Dohoda tohto leta.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom