Majiteľ baru umiestnil na dámske toalety odkaz. Ten zachránil už niekoľko žien. Čo sa na ňom píše?

toaleta
toaleta Majiteľ baru umiestnil na dámske toalety odkaz. Ten zachránil už niekoľko žien. Čo sa na ňom píše?

Pre ženy je nočný život často veľmi nebezpečný. Samozrejme, nebezpečný môže byť pre kohokoľvek, ale väčšinou to sú práve ženy, ktoré sú najviac ohrozené. V bare, hoci si to vôbec nemusia uvedomovať, sa môže dať žena do reči s nebezpečným mužom, ktorý ju môže obťažovať alebo jej dokonca môže chcieť ublížiť.

Práve preto sa majiteľ jedného baru rozhodol, že na dámskych toaletách pridá odkaz pre všetky ženy. Tie, v prípade, že sa budú cítiť ohrozené, prídu na bar a povedia čarovné slovko, ktoré im môže doslova zachrániť život. Odkaz od majiteľa baru sa stal obrovskou senzáciou a mnoho majiteľov začalo robiť to isté. Čo sa na odkaze píše?

Majiteľ baru v  istom anglickom meste dostal jednoduchý, ale geniálny nápad, vďaka ktorému navštevuje bar ešte viac žien. Muž vymyslel niečo, čo ženám pomôže, keď majú problémy. Muž napísal odkaz, ktorý umiestnil iba na dámskych toaletách a tento odkaz sa stal okamžite obrovským hitom.

„Ocitla si sa na nepodarenom rande? Tvoja schôdzka s chalanom  nejde podľa tvojich predstáv a on nie je tým, za ktorého sa vydával? Cítiš sa ohrozená? Keď zájdeš k baru a spýtaš sa na Angelu, čašníci už budú vedieť, že potrebuješ pomoc. Zavoláme taxík a pomôžeme ti nenápadne opustiť bar. „

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom