L’Oréal predstavuje dve nové kozmetické technológie na veľtrhu CES® 2023

L’Oréal predstavuje dve nové kozmetické technológie na veľtrhu CES® 2023
L'Oréal Brow Magic Foto: L'Oréal

DJ/PR HAPTA je prvý ručný počítačový aplikátor make-upu na svete určený pre užívateľov s obmedzenou pohyblivosťou rúk a paží.

L’Oréal Brow Magic je prvý inteligentný aplikátor make-upu obočia svojho druhu, ktorý používateľom behom niekoľkých sekúnd vytvorí obočie na mieru zodpovedajúcu tvaru ich tváre.

4. januára 2023 – Spoločnosť L’Oréal na veľtrhu CES® 2023 predstavil dva inovatívne technologické prototypy, ktoré otvárajú nové možnosti v oblasti krásy: HAPTA, prvý ručný, veľmi presný počítačový aplikátor make-upu navrhnutý tak, aby spĺňal kozmetické potreby ľudí s obmedzenou pohyblivosťou rúk a paží, a L’Oréal Brow Magic, prvý elektronický aplikátor make-upu obočia pre domáce použitie, ktorý používateľom behom niekoľkých sekúnd vytvorí obočie na mieru.

L'Oréal Brow Magic
L’Oréal Brow Magic Zdroj foto: L'Oréal

Pre L’Oréal spočíva budúcnosť krásy v inkluzivite. A vďaka novým technológiám bude krása v budúcnosti ešte dostupnejšia,“ uviedol Nicolas Hieronimus, CEO L’Oréal Group.

Hapta
HAPTA Zdroj foto: L'Oréal

„Tieto dve spotrebiteľské technológie, ktoré tento rok predstavíme na veľtrhu CES, zosobňujú skutočné poslanie našej spoločnosti: vytvárať krásu, ktorá hýbe svetom.“

Janira demo_horizontal.jpg
Zdroj foto: L'Oréal
Nové technológie
Zdroj foto: L'Oréal
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom