LEV - horoskop na rok 2022

Znamenie lev, horoskop
Ženy v tomto znamení sú čarodejnice hypnotizérky. Vedia skvelo upútať pozornosť a ovládnuť ľudí tak, že nimi môžu manipulovať.

Začiatok roka sa vydarí, no čo vás čaká v ďalších mesiacoch?

V úvodnej fáze tohto roka vstupuje Venuša do znamenia Strelca. To pre Levov znamená, že vo vzduchu je láska. Aj keď sa tento rok  javí v mnohých ohľadoch nestabilný, v celku ho možno hodnotiť pozitívne. Na rozdiel od iných znamení, nečakajú vás žiadne výnimočné príležitosti, ktoré by vám radikálne zmenili život. Skôr by ste si mali robiť svoju prácu a držať sa svojho pôvodného plánu. Horoskop Levom pripomína, že nastal čas opustiť preplnené cesty za šťastím. Ono si vás nájde samé.

V prvom rade je potrebné poznamenať, že patrón Leva, Slnko, v prvej polovici roka 2022 prinesie predstaviteľom tohto znamenia veľa pozitívnych vplyvov. Inými slovami, ľudia narodení v znamení Leva v roku 2022 budú cítiť silný príliv životnej energie. Ich pracovný výkon sa určite zvýši a ich životné ciele získajú ostrosť a jasnosť. Ale ako vždy (!), treba vziať do úvahy niektoré skutočnosti. Po prvé, hovoríme len o prvej polovici roka 2022, čo značí, že na konci leta tento silný vplyv slnečnej energie skončí. To však neznamená, že Lev zostane bez nebeskej asistencie a nebude sa môcť spoľahnúť na úspešné riešenie ťažkých situácií. Lev je alegória moci; tak, zostaň silný! Nezabudnite, že vás príroda vybavila ostrými tesákmi a nemenej ostrými pazúrmi. Faktom je, že čím bližšie ste k polovici roka, tým častejšie budete musieť použiť vaše zbrane. 

Poďme si však rozobrať rok 2022 podrobnejšie. V období od januára do konca marca, ľudia v znamení Lev zažijú vrchol svojej moci. Preto neváhajte a pustite sa do niekoľkých vecí naraz. S veľkou pravdepodobnosťou dokončíte všetko. Aj keď niektoré zo záležitostí možno na poslednú chvíľu. Okrem toho, na začiatku roka 2022, Merkúr, vládca obchodných ciest, bude na vašej strane. Pozor však na financie.

Od apríla do konca júna roku 2022, sa situácia radikálne nezmení. Slnko bude Levom poskytovať pozitívnu energiu i naďalej. V tomto období by ste však nemali strácať vieru v seba, lebo môžete byť vystavení dlhšie trvajúcej depresii. Dôvody môžu byť rozmanité, a dokonca aj celkový úspech vo všetkých oblastiach života nezabráni vzniku tejto ponurej nálady. V tejto situácii, hviezdy nie sú v pozícii, aby vám poskytli konkrétne rady, takže budete sa musieť spoľahnúť sami na seba. Ale nakoniec táto dočasná melanchólia nebude mať žiadny významný vplyv na váš život. Rada: Zamerajte svoju pozornosť na rodinné vzťahy. Nie preto, že by Levom hrozili v súkromí konfliktné situácie, ale preto, že to úzko súvisí s vašou ďalšou fázou života, ktorá začne s príchodom augusta.

August znamená začiatok novej fázy, ktorá sa radikálne líši od všetkých predchádzajúcich období roka 2022. Vplyv Slnka na toto znamenie už nebude taký silný a ľudia narodení v znamení Lev pocítia odliv životnej energie vo všetkých smeroch. To sa prejaví vo vysokom poklese efektivity práce, ale našťastie väčšinu dôležitých projektov  ste už stihli v prvej polovici roka. Aká bude teda jeseň 2022? V prvom rade si odpovedzme na otázku: Už ste videli, čo robí mača v kartónovej krabici? Jednoducho vlezie do škatule a teší sa zo života v nej. To platí pre všetky mačkovité šelmy, a aj pre Levov. Čiže v tomto období pocítite neodolateľné nutkanie utiecť a schovať sa pred svetom a budete hľadať svoju „kartónovú škatuľu“, do ktorej by ste sa ukryli.   

Koncom roka 2022 vás nečakajú žiadne závažné problémy. Až na malé hádky v súkromnom živote. Tie budú od vás vyžadovať väčšiu pozornosť, pretože ich včasné riešenie bude skutočnou zárukou, že sa vyhnete veľkým problémom v budúcnosti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom