Ktoré ženy sú tie najväčšie hriešnice podľa horoskopu?

zverokruh

Ženy narodené v týchto troch znameniach sú skutočné diablice. Ak im ublížite, zmenia sa na vašu nočnú moru!

Každá žena v sebe schováva svoju hriešnu a zmyselnú stránku. Rozdiel je v tom, že existujú ženy, ktoré svoju hriešnu stránku potláčajú a nedostávajú sa do väčších problémov. Ale potom sú tu aj tie, ktorá táto ich stránka riadi a táto nespútanosť ich privádza do veľmi bizarných situácií.

Lev

lev

Levice sú najväčšie diablice zo všetkých. Teší ich, keď sú stredobodom pozornosti a rozhodne nesmú chýbať na žiadnej zábave. Sú telom i dušou extrovertky, ktoré neodmietnu žiadny bláznivý nápad. Nudiť sa s nimi rozhodne nebudete, pretože každý deň s nimi začína nové dobrodružstvo.

Vodnár

vodnár

Hriech týchto žien je ten, že sú sebecké. V ich rebríčku hodnôt sú na prvom mieste ony a až potom myslia na ostatných. Táto ich vlastnosť z nich robí veľmi osobité partnerky. Muž, ktorý si so ženou tohto znamenia niečo začne by mal mať nervy zo zlata.

Škorpión

škorpión

Tieto ženy sú malé diablice. Sú zmyselné, hĺbavé a mazané. Najhoršie sú, keď ich nahneváte a ony začnú túžiť po pomste. Nemajú problém urobiť komukoľvek zo života peklo a pokiaľ ide o lásku tak sú nezastaviteľné. Sú žiarlivé a manipulatívne. Zvládnuť tieto ženy je veľká výzva pre všetkých mužov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom