Ktoré sú najviac preceňované a podceňované miesta na sex? Zopár sme pre vás vybrali

Sex, milenci, orgazmus, vášeň
Foto: ilustračné, shutterstock

O výbere vhodného miesta na sex sa už neraz diskutovalo. Prečítajte si najlepšie a najhoršie miesta, kde by ste sa mohli oddávať sexuálnym radovánkam.

Rozprávame sa o tom, kam vyraziť na vzrušujúci výlet so svojím partnerom, ale tentokrát je to o cestovaní do sveta vášho sexuálneho života. Prečítajte si naše odporúčania a varovania k najlepším a najhorším miestam, kde by ste mohli nájsť intimitu a spoločné radovánky.

Sex vonku

Preceňovaná: pláž

Už ste sa niekedy snažili tancovať na pláži? Je to únavné a ťažko sa v ňom pohybuje. To isté platí aj o sexe. O to viac, že sex na pláži vás bude stáť mastnú pokutu a zvyšky piesku si nájdu svoju cestu kamkoľvek na tele.

Podceňované: Lesy

Na rozdiel od pláže, lesy ľudia nepovažujú za až tak vzrušujúce. A pritom, všetko čo potrebujete, je dvojitý spací vak, táborák a občas zvuk divého zvieraťa, a vy sa budete s vaším zlatíčkom k sebe túliť ešte viac, ako predtým.

Udalosti

Preceňovaná: Svadobná noc

Ste vyčerpaný a vaša imunita trpí, lebo vás objalo a pobozkalo 150 z vašich najbližších príbuzných. Potrebujete spať a najradšej by ste si spoločnú noc užili až cez medové týždne.

Podceňovaná: Sobota dopoludnia

Keď deti ešte spia alebo pozerajú rozprávky, využite tento čas a užívajte si jeden druhého. Budete sa čudovať koľko novej energie a vášne to prinesie do vašej spálne.

Povrchy

Preceňovaná: Kuchynská linka

Nevyhovujúca výška, chladný, či tvrdý materiál a krkolomné polohy sú len dôkazom toho, že sex v kuchyni je zbytočne preceňovaný.

Podceňovaný: Suterén alebo garáž

Priestor, ktorý je tajomný, tmavý a vás tam nikto nebude hľadať. Takže máte jedinečnú možnosť oddať sa vašim hrám naplno. Milovanie sa na aute vyvoláva spomienky na mimoškolské stretnutia. Výsledok: budete mať vášeň dospievajúcej s múdrosťou vyzretej ženy.

Afrodiziakum

Preceňované: Sladké korenie škorica a med

Aromatické a lepkavé. Aj keď ho dáte minimum, stále sa lepíte. Ak sa budete vzájomne dotýkať telami, bude to nepríjemné a bolestivé, akoby ste práve absolvovali depiláciu.

Podceňované: Pikantné jedlá

Chilli papričky či curry. Z pikantných jedál začne byť aj vám pekne horúco a keď je jedlo pikantné, máte tendenciu jesť len toľko, koľko budete potrebovať a nie, kým ste plná.

Odvážne

Preceňovaný: Sex doma v okne

Jedna vec je bozkávať a maznať sa doma v okne, druhá oddávať sa tam rozkoši. V danej chvíli vám to môže pripadať vzrušujúce a divoké, no na druhý deň môžete svoj čin prudko oľutovať, lebo nikdy neviete ktorý sused vás videl a či si vás aj nezdokumentoval.

Podceňovaná: Hotelová izba, záclony len pootvoriť

Žiadni susedia! Vzrušujúce je, že vás môže spoza záclon niekto uvidieť, koho nepoznáte a zároveň sa neskôr nemusíte hanbiť pred celým mestom.

Skúste si oživiť váš sexuálny život a vyskúšajte nejaké z týchto miest a o vzrušenie a adrenalín nebude núdza.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom