Ktorá rodina je skutočná? Vyberte jednu a zistite, čo o vás váš výber prezrádza

rodina
rodina youtube.com

Vašou úlohou bude zistiť, ktorá rodina je tá pravá. Zadanie úlohy je veľmi ľahké. Jedine, čo sa musí urobiť, že sa pozriete na obrázok. A na ňom vidíte tri rodiny a vašou úlohou je zistiť ktorá z rodín je správna. Potom si prečítajte, čo to o vás prezrádza.

Prvá rodina

Nie ste rodinný typ. Matka na obrázku dieťa ťahá k sebe a tým ho drží ďalej od svojho otca. Táto odpoveď môže značiť to, že vám v detstve zrejme chýbal otec. Asi ste mali ťažké detstvo, ale vďaka tomu ste lepší človek. Všetkých ľudí si fakt vážite, vždy podáte pomocnú ruku tomu kto to zrovna potrebuje.

Druhá rodina

Vybrali ste  si túto rodinu? Znamená to, že ste vyložene rodinná osoba. Keď sa pozrieme bližšie, žena je oblečená vyzývavo a dieťaťu nevenuje moc veľkú pozornosť. A to isté platí o otcovi. To ale nemusí znamenať, že ste rovnaký. Viac ako vaša rodina je pre vás  láska. Najviac si prajete, aby váš vzťah bol čo najkrajší a vydržal nastálo. Prajete si úprimný a hlboký vzťah. Ak už máte dieťa, hovorí to o vás, že by ste mu mali dávať väčšiu pozornosť.

Tretia rodina

Asi vás trápi niečo z minulosti. Trebárs zlomené srdce. Vybrali ste si tú najšťastnejšiu rodinu a to môže byť vďaka tomu, že by ste ju tiež chceli mať. Je možné že nie ste z nekompletnej rodiny alebo z rodiny, kde ste to nemali ľahké. Chcete byť dokonalí a nerobiť žiadne chyby, ale každý urobí niekedy chybu. Odporučili by sme vám trošku poľaviť a uvedomiť si, že nie všetko môže byť perfektné.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom