Kto je perverznejší? Muži alebo ženy?

Vášeň, orgazmus, sexi pár, dvaja
Kto je perverznejší? Muži alebo ženy? Thinkstock

Hovorí sa, že muži myslia na sex každých päť minút a nehanbia sa hovoriť o pikantných detailoch. No je to skutočne tak?

Aj vy možno patríte k ženám, ktoré vyčítajú mužom, že sa medzi sebou rozprávajú len o sexe a sú perverzní. No čo ak im krivdíme a pravda je niekde inde?

Muži o sexe nehovoria, len naň myslia

Prečo? Ak začne chlap hovoriť o tom, čo robil minulú noc, bude svoj zážitok opisovať priamou rečou a hovoriť o technických detailoch. Tým počúvajúcim buď vyrazí dych, alebo odídu. Dôvodom nie je to, že by pošpinil povesť ženy, s ktorou bol, ale že rozprávajúci by pravdepodobne hovoril o násobkoch alebo centimetroch a ostatní by mali problém vyrovnať sa mu. A nad mužskou potrebou súťažiť len máloktorý chlap vyhrá. Preto muži radšej o sexe žartujú a nepreberajú ho do detailov.

Ženským svetom sú city

Kým priateľstvá mužov sú založené na veciach a na tom, kto čo dokázal, my ženy sme odlišné.

Ženy sa rady zdôverujú o intímnych podrobnostiach a o sexe hovoria viac ako muži. Preberať medzi sebou pikantné detaily im nerobí problémy a taktiež zveličovať skutočnosť. Rozprávať o veciach dramaticky, a to patrične farbisto. To všetko máme my ženy v malíčku. Prečo vlastne hovoríme o sexe viac? To preto, že priateľstvá žien sú založené na emóciách.

Sex je jediná vec, pri ktorej sa nedá pohádať. O ktorej sa nežnejšie pohlavie dokáže rozprávať bez toho, aby vznikla hádka, spor. Aj z tohto dôvodu býva sex častou ženskou témou.

Taktiež by sme nemali zabudnúť na fakt, že ženy milujú ušami, preto slovo je pre nich dôležitejšie ako zrak. Rozprávať a počúvať krásne slová od našich mužských polovičiek. Aké sme úžasné a neodolateľné. No ktorá z nás po tom netúži? Priznajte sa a neklamte! : )

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom