Krása alebo katastrofa? Na tieto veci sa dajte pozor, môžu vášho partnera znechutiť

Ako prehĺbiť sexuálne pocity
Foto: ilustračné, www.thinkstockphotos.com

Získať a udržať muža nezávisí len na vzhľade, ale aj na detailoch. Pozrite si, aké veci môžu mužov odradiť a ako udržať príťažlivý dojem vo všetkých situáciách.

Existujú situácie, na ktoré muži rozhodne nikdy nezabudnú. A ak si chcete svojho vysnívaného chlapa získať a hlavne s ním tiež vydržať, vyvarujte sa týchto 8 vecí, ktoré doženú každého chlapa k šialenstvu.

Nohy

Starostlivosť o ruky a nohy je dôležitá. Akúkoľvek žeravú chvíľku dokáže zničiť pohľad na neudržiavané nechty na nohách. Dajte si na to pozor!

Vlasy

Ak máte poriadnu hrivu, tak sa o ne aj starostlivo starajte. Aj dlhé vlasy musia byť udržiavané. Vaša drahá polovička ocení, ak sú vlasy zdravé a čisté.

Hovorte!

Ak sa vám nepáči, ako sa s vami miluje, tak mu to nejako jemne povedzte. Nie je nič horšie, než sa pri intímnych chvíľach nudiť. Myslite na to. Komunikujte o svojich preferenciách v posteli. Otvorená komunikácia je kľúčom k uspokojivému sexuálnemu životu.

Chĺpky

Chlpy môžu byť problémom nech už sú kdekoľvek. Takže depilácii venujte veľkú pozornosť. Ak samozrejme nemáte iné preferencie, každému sa môže páčiť niečo iné.

Sebavedomie

Sebavedomie je kľúčové v intímnych chvíľach. Uvedomte si svoju krásu a buďte sebavedomá. To je pre každého veľmi príťažlivé. Musíte si byť vedomá toho, že ste pre svoju polovičku krásna, a že vás chce takú, aká ste. Inak to totiž nemá zmysel.

Pekná bielizeň

Keď už sa pred ním vyzliekate, pozor na čistú a peknú bielizeň. Nejaký nedostatok v tejto oblasti odradí jednoducho každého.

Hebká pokožka

Na to si tiež dajte pozor. Ak máte suchú a nepeknú kožu, polovička si to môže rýchlo všimnúť a všetkému môže byť koniec.

Čistota a vôňa

Na hygienu dbajte skrátka stále. Nie je nič horšie, než zapáchajúce podpazušie, a ďalej radšej už ani nepokračujeme.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom