Kozorožec - vianočný horoskop 2021

žena, zima, beauty, kráska

Aké Vianoce prežije znamenie zverokruhu Kozorožec? Čítajte vianočný horoskop. 

Ženy narodené v znamení Kozorožec najskôr prežívajú neistotu. Ale na konci decembra príde veľmi veľa šancí. Nenechajte si ich uniknúť pomedzi prsty a začnite si viac veriť. Ocitli ste sa v strese a ten vás tlačí do agresívneho správania. Vďaka nemu sa môžu zhoršiť vzťahy s vašim okolím. Skúste mu nepodľahnúť a nájdite si čas na relax, ktorý potrebujete ako soľ. Práve sviatky pokoja by mali byť časom aj na očistu. Upracte si v hlave a utrieďte si myšlienky. Nezabúdajte, že ako myslíte, také ste. A takých ľudí i priťahujete. Sústreďte sa na podstatné veci a tie nepodstatné vypusťte z hlavy. Veď s koncom roka nekončí svet.

Láska a vzťahy

Lietate príliš vysoko, ale to je dobre. Vašim blízkym dávate inšpiráciu. Prepadne vás vianočný duch, vďaka ktorému sa vám podarí vyčariť ľuďom, ktorým na vás záleží, úsmev. Aj keď predvianočný stres vás teraz veľmi vyčerpáva, všetko sa to zmení a vy si konečne oddýchnete. Koncom roka budete mať všetko pod kontrolou a aj svojho partnera. Hrozí vám však nedorozumenie s kamarátkou, ktoré sa prenesie aj do nového roka. Netrápte sa tým, všetko sa to ujasní podľa vašich želaní.

Práca

V zamestnaní dostanete niekoľko cenných tipov, ktoré vás posunú ďalej. Vyjde vám dokonca i to, že vám váš nadriadený ešte v decembri pred vianočnou dovolenkou dá väčšiu zodpovednosť, viac peňazí alebo privilégií. Aj to vám zlepší vašu náladu počas voľných dní.

Dávajte si pozor na vaše zdravie. Stres, ktorý predchádzal tomuto šťastnému obdobiu dosť oslabil vašu imunitu a ľahšie môžete ochorieť. Dobrá rada na záver: Začnite s nejakým športom, ktorý vás nielen posilní, ale pomôže zhodiť vianočné kilá.

Ďalšie horoskopy nájdete tu:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom