Klinika YES VISAGE predstavila nový omladzujúcí zákrok

Klinika YES VISAGE predstavila nový omladzujúcí zákrok
klinika Yes Visage

25. septembra 2014, Bratislava – Pri príležitosti predstavenia noviniek Kliniky YES VISAGE sa vo štvrtok 25. septembra stretlo hneď niekoľko známych osobností.

Medzi nimi bola aj Simona Krainová, Marianna Ďurianová a Patrícia Vitteková. Klinika YES VISAGE patrí už dlhé roky medzi najznámejšie kliniky s najširšou ponukou služieb.

Z pohľadu ponuky jednotlivých služieb Klinika YES VISAGE je známa širokým spektrom zákrokov z oblasti nielen plastickej ale tiež estetickej chirurgie. Teraz ponuku služieb rozširuje celosvetová novinka YES Face Contouring. Jedná sa o jedinečný zákrok s vynikajúcimi výsledkami pre ženy túžiace po štíhlejšej tvári a výraznejších kontúrach.

Pri tejto príležitosti bola predstavená aj nová tvár Kliniky YES VISAGE Patrícia Vitteková, ktorá tak rozšírila radu známych slovenských osobností, ktoré zostávajú klinike verné.

Pridala sa tak k úspešným osobnostiam ako je napríklad Marianna Ďurianová, Kristína Krajčírová, Maroš Kramár, či Veronika Husárová.

Novou tvárou bol obohatený aj tím lekárov bratislavskej pobočky. Klinika YES VISAGE do svojich radov prijala nového plastického chirurga MUDr. Juraja Paliatku, ktorý má v odbore plastickej medicíny už dlhoročné skúsenosti. Na klinike sa bude zameriavať na úpravy celého tela, vrátane liposukčných techník, úprav prsníkov či omladenia tváre pomocou faceliftingu alebo browliftingu.

Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie pôsobí v Českej republike už niekoľko rokov. Svoje pobočky má v Bratislave a v Českej republike v Prahe, Brne, Ostrave. Je špičkovým pracoviskom so špecializáciou na účinné zákroky z oblasti chudnutia a redukcie tukového tkaniva, korektívnej dermatológie, omladenia, estetickej a najnovšie tiež plastickej chirurgie.

Tímy skúsených lekárov na Klinike YES VISAGE vedú prim. MUDr. Martin Molitor, PhD. za plastickú chirurgiu a vedúca lekárka estetickej dermatológie prim. MUDr. Monika Kavková.

V Slovenskej republike to sú MUDr. Martin Paciorek a MUDr. Juraj Paliatka za plastickú chirurgiu, MUDr. Barbora Brezová, PhD. za estetickú dermatológiu. Kliniku YES VISAGE si obľúbilo mnoho známych osobností zo spoločenského diania.

Bližšie informácie k službám kliniky YES VISAGE nájdete na: yesvisage.sk

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom