Katy Perry a John Mayer už opäť netvoria pár

Katy Perry a John Mayer
SITA/AP

Dvojica začala znovu randiť v januári, keď mala speváčku pauzu v turné.

Americká speváčka Katy Perry a hudobník John Mayer sa opäť rozišli. Pre portál Radar Online to potvrdilo niekoľko zdrojov z okolia páru. Dvojica začala znovu randiť v januári. Predtým tvorili pár s prestávkou od augusta 2012 až do februára 2014.

„Katy a John sa dali znovu dohromady, keď mala prestávku v jej Prismatic World Tour. Tých pár mesiacov sa mali dobre, predstierali, že to potrvá, no samozrejme, nestalo sa tak,“ uviedol pre Radar Online jeden zo zdrojov. „Dôvodom rozchodu v minulosti bola zaneprázdnenosť Katy,“ vysvetlil tiež. „Uvedomili si, že je lepšie mať pauzu, keď nemôžu byť na rovnakom mieste,“ uzavrel. Podľa iného zdroja, 37-ročný Mayer nevedel zniesť úspešnosť a popularitu svojej o sedem rokov mladšej priateľky.

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala v roku 2001 albumom Katy Hudson, no známou sa stala až v roku 2008 vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Okrem hudby sa príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr aj Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Predstavila sa tiež v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Koncom roka 2012 ju prestížny americký hudobný týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka. Perry sa v rámci turné k spomínanému albumu Prism predstavila vo februári aj v Bratislave.

John Mayer vydal zatiaľ šesť štúdiových albumov – Room For Squares (2001), Heavier Things (2003), Continuum (2006), Battle Studies (2009), Born And Raised (2012) a Paradise Valley (2013), z ktorého pochádza aj duet s Perry s názvom Who You Love. Medzi jeho najznámejšie piesne patria Your Body Is A Wonderland, Daughters, Waiting On The World To Change alebo Who Says. Spevák, ktorý má na konte sedem cien Grammy, má za sebou vzťahy s mnohými ženami. Medzi jeho bývalé priateľky patria Jennifer Love Hewitt, Jessica Simpson, Minka Kelly, Jennifer Aniston či Taylor Swift.

Informácie pochádzajú z webstránok www.radaronline.com a www.aceshowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom