John Legend chce žiť život po boku múdrej ženy

Chrissy Teigen
John Legend a Chrissy Teigen SITA/AP

Spevák je presvedčený, že jeho snúbenica Chrissy Teigen je tá pravá Americký spevák John Legend si vie predstaviť život jedine s inteligentnou ženou. Snúbencovi modelky Chrissy Teigen, ktorý sa bude čoskoro ženiť, podľa jeho slov nestačí iba vzhľad. „Keď niekto nie je nejakým spôsobom inteligentný, môže to zájsť len po určitú hranicu, bolo by to len telesné. Ten človek musí dobre vychádzať s mojimi priateľmi a mať štýl,“ vyjadril sa pre magazín Cosmopolitan. Tiež vyhlásil, že nikdy nepoužil svoje vlastné piesne na to, aby očaril ženu. „To je trochu príliš narcistické,“ uviedol spevák, podľa ktorého sa jeho vyvolená vôbec nemusí báť, že by si našiel inú. „Viem, kde mám domov,“ povedal.

John Legend, vlastným menom John Roger Stephens, začal hrať na klavíri ako štvorročný a vo veku sedem rokov už spieval v kostolnom zbore. Absolvent Pennsylvánskej univerzity mal na konte dve demá, keď v roku 2001 stretol rappera a producenta Kanyeho Westa, ktorý mu pomohol presadiť sa v hudobnom biznise.

Ešte pred vydaním debutového albumu Get Lifted (2004) na seba upozornil spoluprácami s viacerými interpretmi – rapper Jay-Z si ho prizval na spoluprácu do skladby Encore, postaral sa o vokály v piesni You Don’t Know My Name od Alicie Keys a v skladbe Everything Is Everything od Lauryn Hill zas znie jeho klavír. Legend má okrem debutu Get Lifted na konte aj ďalšie dve sólovky – Once Again (2006) a Evolver (2008).

Okrem toho vydal i štyri živé nahrávky, spoločný album s The Roots s názvom Wake Up! (2010) a podieľal sa aj na nahrávke Cruel Summer, ktorá je debutovou kompiláciou labelu G.O.O.D. Music. Držiteľ deviatich cien Grammy tento týždeň vydal svoju štvrtú štúdiovku Love in the Future.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom