14 jednoduchých tipov, ako zlepšiť vzťah s partnerom

vzťahy
14 jednoduchých tipov, ako zlepšiť vzťah s partnerom Thinkstock

Láska nie je zložitá, pokiaľ sa obaja snažia urobiť svojho partnera šťastným. Prinášame vám horúce tipy, ako na to!

Prežili ste rok alebo dva plný lásky a romantiky a zrazu sa to začalo meniť? Váš partner sa už o vás nezaujíma tak ako predtým a vám jeho záujem chýba? Vzťah takmer vždy začína stagnovať vtedy, keď ho vy a váš partner začnete vnímať ako samozrejmosť.

Zmeňte to! Nikdy nie je neskoro začať odznova . Pokúste sa aj vy zmeniť svoj milostný život k lepšiemu pomocou týchto tipov:

1. Muži sú ľahko ovplyvniteľní priateľmi vo svojom živote: Ak vás budú jeho priatelia vnímať ako skvelú ženu a dokonalý úlovok, partner sa vami bude pýšiť a nepohne sa od vás ani na krok.

2. Nie všetci muži chápu umenie rytierstva, romantických gest a romantiky. Naučte ho to. Ukážte mu sama, aké je to príjemné, keď vám človek prejavuje lásku a buďte mu príkladom.

3. Nemôžete zmeniť niekoho, kto nechce byť zmenený. Ak mužovi na žene záleží, je ochotný zmeniť mnoho vecí a návykov, ale pokiaľ zmenu odmieta, pravdepodobne vás nemiluje natoľko, aby tieto zmeny urobil.

4. Nepripomínajte mu neustále jeho minulé zlyhania: Muži sú veľmi citliví, pokiaľ ide o minulé chyby. Buď bude zaryto mlčať alebo u neho naopak vyprovokujete hnev, no svoje nedocielite.

5. Neobviňujte len jeho: Vo vzťahu sú vždy dvaja, a keď sa niečo zmenilo, nikdy nie je vina len na jednej strane. Prijmite zodpovednosť za svoje konanie a nájdite spoločné riešenie.

6. Muž nevie čítať myšlienky: Preto vždy vyjadríte svoj názor a pocity.

7. Tichá domácnosť: Ignorovanie svojho priateľa vám občas môže pripadať ako skvelý spôsob, ako mu dať lekciu. Dávajte si však pozor, aby ste nedosiahli pravý opak a nezačal vás ignorovať aj váš partner. Tak narobíte vo vzťahu viac škody ako osohu.

Ak chcete urobiť radosť svojej polovičke, máme pre vás niekoľko tipov:

8. Vy a váš partner ste jeden tím: Nie je žiadny víťaz a porazení. Buď sú obaja šťastní a teda víťazi, alebo sa trápite, čím ste obaja prehrali.

9. Láska je u mužov zložitá zmes fyzickej príťažlivosti a citovej väzby. Uistite sa, že má váš partner vo vás oboje.

10. Každý chlap má rád ženu, ktorá je dáma na ulici a šľapka v posteli.

11. Sexuálna príťažlivosť: U mužov hrá veľkú rolu. Buďte stále krásna a pôsobte sebavedomo. Bude po vás neustále túžiť.

12. Chváľte ho za jeho úspechy, aj keď sú malé. Každý je rád ocenený.

13. Človek potrebuje svoj priestor: Stretnutie sa s priateľmi je pre každého z nás dôležité. Doprajte preto aj svojej polovičke priestor na to, aby sa išiel zabaviť a odreagovať.

14. Vyhnite sa stereotypu: Ak začínate v posteli aj vo vzťahu cítiť nudu, rýchlo to zmeňte. Nájdite si spoločné koníčky, vyskúšajte nové sexuálne polohy či miesta.

Nedovoľte, aby sa z vášho vzťahu vytratila láska a iskra. Dávajte svojmu partnerovi pocit výnimočnosti a pritom mu ukážte, že aj vy sama ste výnimočná. Už aj malými zmenami dokážete svoju lásku opäť naštartovať a dať jej zelenú.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom