IV. Príťažlivosť znamení: Horoskopy ONA a ON v roku 2015

Pár, zamilovaní, dvaja, láska, milenci, zaľúbení
Shutterstock

Aký bude vplyv ostatných znamení zverokruhu na to vaše? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Horoskopy ONA a ON na rok 2015

Škorpión:

Muž v znamení Rýb vám ukáže lásku bez žiarlivosti. S Vodnárom zažijete veľa zábavy. Kozorožec vás rešpektuje a vy mu začnete veriť. Môže sa z toho vyvinúť vážny vzťah. Na Strelca v roku 2015 zabudnite. Nedá sa naň spoľahnúť. S ďalším Škorpiónom bude sex nezabudnuteľne úžasný, ale v bežnom živote na seba narazia dve tvrdé hlavy. Muži v znamení Váh vás v tomto roku vôbec nezaujmú. Muž narodený v znamení Panny vás postaví na nohy a dá vám pocit istoty. Lev vás absolútne rozčuľuje. Najviac jeho egocentrizmus. Rak je vaša spriaznená duša. No sex s ním nestojí za veľa. Dlhé letné večeri vám vyplnia Blíženci. Na vážny vzťah to však nie je. Býk bude vaša láska. Slepo sa doň zamilujete. Baran robí všetko naopak ako vy, ale v jeho náručí sa cítite šťastná.

Ďalšie horoskopy nájdete tu:

Strelec:

S mužom v znamení Ryby prežijete lásku, o akej ste nemali ani tušenia. Vodnár vás zaujme natoľko, že prehliadnete mnoho jeho chýb. Kozorožec je skvelý kolega. To nie je pre vás žiadna novinka, no v apríli zistíte, že sa v ňom skrýva aj perfektný milenec. Ešte jeden Strelec a zažijete nádherný rok. So Škorpiónom sa stále hádate. Večné konflikty zabijú vašu lásku. Váhy si chcú len užiť. Presne ako vy. Preto na vážny vzťah ani jeden z vás nepomyslí. S mužom v znamení Panny majte trpezlivosť. Určite sa vyplatí, aj keď to chvíľu potrvá. Lev je iba dobrý kamarát a kolega. S Rakom si dokážete predstaviť všetko. Dokonca i to, že s ním zostanete navždy. S Blížencami vás čaká úchvatná letná láska, ale po lete to jeden z vás pokazí. Býk vás veľmi zaujal. Uvažujte, či to s ním neskúsite. Pre Barana máte v roku 2015 zvláštnu slabosť. Flirt s ním vás nesmierne baví.

Ďalšie horoskopy nájdete aj tu:

Kozorožec:

Muž narodený v znamení Rýb vás prekvapí nezabudnuteľným sexom. Vodnár vás priťahuje a záleží len od vás, či z toho niečo bude. Kozorožec je veľmi dobrý kolega, ktorý vám vo všetkom pomáha. Strelca majú radi všetci, ale vy nie. Muža v znamení Škorpión zbožňujete. Pozor na muža narodeného vo Váhach. Tvári sa nevinne, ale nemá nič dobré v úmysle. Sex s mužom v znamení Panny rozhodne nie je panenský. Lev je zlý partner pre vás. Radšej ho majte len ako kamaráta. Na Rakovi nevidíte žiadnu chybu a skvelo si rozumiete. Bol by pre vás najlepší manžel, ak už nie je. Stretnutie s Blížencami budete predychávať dlho, ale skôr v tom negatívnom zmysle. Láska s Býkom sa vyvíja veľmi pomaly, ale na jeseň vás čaká grandiózne vyvrcholenie. Baranovi sa vyhýbajte a držte sa od neho čo najďalej.

Zostávajúce horoskopy nájdete tu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom