II. Zdravá a fit vďaka anjelom, takto skoncujete s chorobami

Zdravie, cvičiť, staršia žena, starnutie
Thinkstock

Čo sú to kilá bolesti a ako s nimi zatočiť,  prečo potrebujeme prírodnú aj klasickú medicínu a ako si pripraviť rituál ozdravenia?

Ak prijmeme zodpovednosť za svoje myslenie a emócie, za svoju minulosť a krivdy, môžeme sa uzdraviť. Ak podnikneme konkrétne kroky podľa rady anjelov, môžeme si dlhodobo zabezpečiť pevné zdravie, vitalitu a dostatok energie. Dokážeme skĺbiť skutočne zdravý prístup k životu s anjelskou mystikou, oceniť medicínu, a zároveň sa zbaviť štípancov od komárov!

Prečo potrebujeme prírodnú aj klasickú medicínu?

Prírodná medicína predstavuje prevenciu, zdravý životný štýl, dobrý prístup k sebe samému, svojmu fyzickému telu aj životnému prostrediu. Dáva nám priestor pracovať na zdraví svojho tela, dáva nám priestor rozmýšľať a cítiť svoje telo.  Utužuje v nás zdravého a pevného ducha a udržiava dostatok energie, vitality, podporuje celkovo našu imunitu systémom podpory spustenia samoliečebného procesu tela.

Klasická medicína môže priniesť okamžitú úľavu od závažného problému, rýchly zásah nevyhnutnej pomoci, zastabilizovanie fyzického stavu človeka, môže zachrániť život, môže taktiež pomôcť priviesť nový život na tento svet. Aj keď neberie v úvahu duševnú príčinu choroby, má nevýslovné opodstatnenie a môže nám poskytnúť čas pre rozmýšľanie, odpočinok, spánok a uzdravenie sa ďalej pomocou aj prírodných metód.
Thinkstock
Thinkstock

Čo sú to kilá bolesti a ako s nimi skoncovať?

Často, hlavne u žien sa stretávam s nadváhou, ktorá nie je tvorená iba sedavým zamestnaním, zvýšeným stresom, či nesprávnou stravou a nedostatkom cvičenia. Niektorí ľudia majú nastavené fyzické telo nevedomky k ukladaniu dlhodobo nespracovaných emócií, negatívnych myšlienok, potlačených traumatických zážitkov, alebo nespokojnosti a frustrácií vo vzťahoch do takzvaných kíl bolestí.  Mnohí aj začnú s nadváhou niečo robiť, výsledky sú však minimálne. Z mnohých prípadov je zrejmé, že systém mentálneho chudnutia a upratovania v duši má vynikajúce výsledky. Častokrát sa kilá bolesti ukážu znenazdajky ,a vyplávajú na povrch pri závažnom impulze. Tento impulz môže byť pozitívny alebo negatívny, duši však hlavne pripomenul udalosti alebo potlačené myšlienky a emócie, ktoré sa v tele usadili a čakali, kým nadíde ich čas.

II. Zdravá a fit vďaka anjelom, takto skoncujete s chorobami

Čo môžem urobiť na duchovnej úrovni, aby som nebol doštípaný od komárov?

Ak ste zabezpečili svoju kožu a domov dostupnými prípravkami pre ochranu a stále máte štípance, potrebujete zvýšiť svoje vedomie a vibrácie. Komáre nepochádzajú z lásky a svetla, predstavujú nezdravé ego a tmu. V každom z nás je kúsok tmy, a preto sa komáre s radosťou prichádzajú hostiť na našej negativite. Proti komárom sa smejte! Čím viac sa budete smiať, tým menej na vás komáre pôjdu! Jedná sa o starý šamanský recept od územia rieky Amazonky.

Pripravte si oltár pre zdravie a urobte biely rituál ozdravenia 

Vyberte si špeciálne miesto a postavte si napríklad na podnos krásnu živú rastlinu, sošku anjela, obrázok Matky Márie, delfínov alebo božstva, ktorému dôverujete. Pridajte peknú misku, liečivé kamene, ktoré sa vám páčia a bielu sviečku. Povoľte uzdu svojej kreativite.

Napíšte na kúsok papiera svoje meno (rituál môžete urobiť aj pre blízku osobu) zapáľte sviečku a vložte papier do misky. Sviečku venujte anjelom. Predstavujte si pri tom seba alebo danú osobu, ako dokonale zdravú a šťastnú. Požiadajte anjelov, aby každému pomohli pre jeho najvyššie dobro a v súlade s jeho slobodnou vôľou. Vedzte, že anjeli nikdy neprekročia zákony karmy, ani vašu slobodnú vôľu, napriek tomu môžu priniesť uzdravenie a liečivé svetlo.

Atlantská vyššia numerológia: Spoznajte svoje silné stránky!

Celý týždeň postup opakujte raz za deň. Na konci týždňa spáľte papierik s menom a vyslovte vďačnosť a poďakovanie za všetko čo anjeli urobili. Dôverujte, či už výsledky vidíte zreteľne alebo nie, že liečenie prebehlo na emocionálnej, mentálnej, duchovnej aj fyzickej úrovni. Dôverujte, že anjeli urobili všetko, čo im bolo podľa duchovných zákonov dovolené. Popol rozsypte do vetra, alebo vhoďte do tečúcej rieky.

Rady anjelov na každý deň k tejto téme :

  1. Buďte vďační za čokoľvek, čo už teraz máte. Ak ste v chorobe alebo bolesti, máte nižšie vibrácie, preto je pre nás ťažšie dostať sa k vám bližšie a pomôcť vám. Potrebujete zvýšiť svoje vibrácie. Každý deň si napíšte do zošita niekoľko vecí, za ktoré ste vo svojom živote vďační a poďakujte za ne
  2. Začnite sa 5 minút denne hýbať akokoľvek vám to dovoľuje váš zdravotný stav a životný štýl. Ponaťahujte sa a rozhýbte svoje telo, choďte jednu zastávku vždy pešo, choďte rezkou chôdzou, venčite psa, vybehnite v práci po schodoch, robte čokoľvek avšak každý jeden deň chvíľu. Vaša myseľ a ego vás bude zastavovať, ale ak im každý deň dáte trošku, časom prestanú klásť odpor. Neobviňujte sa, ak nejaký deň vynecháte a snažte sa znova o pravidelnosť
  3. Opakujte si slovo mier vo svojej mysli nespočetne mnohokrát počas celého dňa. Kde je mier, nie je choroba. Kde je mier, nemá miesto bolesť. Kde je mier, nie je strach. Kde je mier, tam je láska

V nasledujúcom článku sa dočítate napríklad o svetelnej strave a anjelskom prístupe k energetickému liečeniu duševnej príčiny choroby.

Uvedené riadky sú odporučením anjelov a autora pre zlepšenie duševnej pohody a fyzickej kondície. Nenahrádzajú však lekársku starostlivosť, predpísané lieky, sedenie u psychológa alebo psychiatra, ani inak určené liečenie a autor nezodpovedá za prípadné problémy spojené s danými úlohami.

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen Virtue Archív AB

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom