I. Ako zbaliť muža podľa jeho znamenia horoskopu?

Sexi pár, dvaja. láska
Zdroj foto: GettyImagess

Veríte, že dátum narodenia vplýva aj na to, ako chlapa dostať presne tam, kde chcete? Máme pre vás manuál, ako ho zviesť.

Baran

Muž narodený v tomto znamení miluje výzvy, takže ak budete pre neho ľahká korisť, rýchlo stratí o vás záujem. Nemôže mať pocit, že vás má istú. Barani chcú mať priateľku a dobrú milenku v jednej osobe a dostanú ich sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú.

Čo na neho platí v posteli?

Zbožňuje dlhé bozkávanie, nežné hľadenie po tvári a vlasoch. Aj keď sex s ním je ohnivý, tieto drobnosti si neodpustí.

Býk

Priťahujú ho ženy vyžarujúce eleganciu s vyberanými spôsobmi. Zo zovňajšku ho upútajú najviac oči a čistá pleť. Na rozdiel od Barana musí mať pri vás pocit, že vy ste na slabá, ktorá potrebuje ochrancu. Príliš sebavedomé ženy pri ňom nepochodia.

Čo na neho platí v posteli?

Čipkovaná spodná bielizeň, zmyselná ženská vôňa a nežné hladenie po šiji a ramenách. Tak toto je to pravé orechové pre každého muža narodeného v znamení Býk.

Blíženci

Muži v tomto znamení sú veľkí experimentátori. Nudu neznášajú a potrebujú cítiť, že ste na rovnakej vlne ako oni. Nečakajte od nich, že budú verní. Prelietavosť je ich prirodzenou vlastnosťou. Očarí ich originalita a ženy, ktoré nejakým spôsobom vyčnievajú z radu.

Čo na neho platí v posteli?

Muži v znamení Blíženec milujú, keď sa ich dotýkate takmer všade. Ak rady skúšate nové veci a nikdy sa s vami nenudia, tak ich máte istých.

Rak

Toto znamenie najskôr pôsobí chladne, ale potom by sa pre vás rozdal.  Prvý krok však musíte urobiť vy. Ak si ho chcete získať pre vážny vzťah, predstavte ho svojej rodine a priateľom. Bude to pre neho dôkaz vašich vážnych úmyslov.

Čo na neho platí v posteli?

Muži v tomto znamení sú veľmi nežní a pozorní milenci. Obľubujú, keď žena preberie opraty a iniciatívu. A nezabudnúť pri tom stále opakovať, aký je skvelý.

Lev

Lev potrebuje rozmanitosť a sebaistú partnerku. A predovšetkým potrebuje každú chvíľu masírovať svoje ego. Ak sa pri vás bude cítiť, ako jediný kráľ a muž na svete, získali ste si ho na celý život.

Čo na neho platí v posteli?

Rád sa miluje a nezľakne sa ani vašich škrabancov. Avšak musíte byť preň nedostupnou a tváriť sa, že vám na ňom nezáleží. Aspoň na začiatku.  Potom veľa chváliť, lebo sa s ním nepohnete nikam.

Panna

Na muža v tomto znamení neplatia bežné ženské triky. Páčia sa mu krásne, štíhle a prirodzene inteligentné ženy. Bonus pre neho navyše, ak máte zmysel pre humor. S vyznaním lásky si počká, kým nebude poznať váš názor na všetko možné. Kým sa dopracujete, kam chcete, čaká vás dlhé obdobie neistoty.

Čo na neho platí v posteli?

Dostanú ho nežné dotyky na prsiach a masírovanie brucha. Jeho slabosťou sú tiež netradičné miesta na milovanie.

Ďalšie horoskopy nabudúce.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom