Horúci letný horoskop - VÁHY

letný horoskop

Z tohto leta vyťažíte, čo sa dá. Ak sa necháte viesť…

Letný horoskop pre znamenie Váhy

Vzťahy a práca

Už dlhšiu dobu máte pocit, že sa vám nedarí v milostnom živote. Romániky na jednu noc vám nedajú to, čo očakávate a ani váš partner, či nové známosti vás neuspokojujú. Prečo? Skúste prehodnotiť svoje očakávania. Nie sú príliš vysoké? Možno máte voči niektorým ľuďom zbytočné predsudky, ktoré vám bránia vidieť skutočnú povahu iných. Mnoho nádherných lások vzišlo práve z druhého pohľadu. Toto leto však máte šancu zažiariť, ak sa necháte viesť svojou intuíciou. Vaša túžba po láske sa najmä koncom augusta výrazne prebudí a vy ulovíte poriadne chutné „mäsíčko“.

Ani v práci to nie je pravé orechové. Kolegovia vás otravujú, kolegyne závidia, šéfovia štvú. Najmä začiatkom leta. Zoberte si voľno a keď sa vrátite, nová získaná energia vás perfektne nakopne. Zlepšiť vzťahy vám pomôže tiež Merkúr, ktorý vám odprace z cesty veľa zbytočných problémov. Vplyvom nasledujúcich skutočností vaše sebavedomie dostane zabrať, ale všetko sa môže zmeniť koncom leta, kedy vás čakajú šťastnejšie chvíle. 

Len pre tie zadané – zbaľte si kufre a vydajte sa na cesty. Či už s partnerom alebo bez. Uvidíte, ako vám to prospeje. Niekedy treba urobiť radikálne rozhodnutie pre dobro veci.

Zdravie

Čo sa týka zdravia, nehrozia vám žiadne väčšie komplikácie. Koncom júla sa síce môže ozvať zabudnuté zranenie, ale nepôjde o nič vážne. Napriek tomu si doprajte oddych.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom