Horúci letný horoskop - STRELEC

letný horoskop

Letný horoskop pre znamenie Strelec

Vzťahy a práca

Na začiatku júla sa s vami rozlúči rozum, a potom už opraty prevezme intuícia. Vaša túžba nepozná hraníc. Pozor však na lásku na prvý pohľad. Nemusí byť opätovaná a vaše romantické srdce sa môže dosť sklamať. No na druhej strane váš milostný život už dlho nebol tak vzrušujúci! V auguste sa vaša hladina hormónov upokojí a budete mať sklon k náladovosti. Snažte sa nevyvolávať hádky so svojou rodinou. Mohlo by vás to neskôr poriadne mrzieť. Na konci leta sa vás bude niekto snažiť vyprovokovať. Ignorujte ho!

Vaše hormonálne vyčíňanie na začiatku júla vám môže skomplikovať váš pracovný život. Hrozí vám, že urobíte zásadnú chybu a túto nepríjemnosť budete musieť dlho vysvetľovať svojmu šéfovi. Nedôverujte každej aj keď dobre mienenej rade. Radšej poslúchnite svoj vlastný rozum. Vyplatí sa vám to. 

Len pre zadané – už dlhšiu dobu vás trápi jedna záležitosť týkajúca sa partnera. V lete sa dozviete informáciu, ktorá vám v tom pomôže. Je už potom na vás, ako s ňou naložíte. Avšak neunáhlite sa a nevynášajte hneď súdy nad jeho hlavou. Niekedy veci sú úplne

Zdravie

Pozor na úraz. Ste viac ako inokedy roztržitá a môže sa vám ľahko stať, že si nedáte pozor. Nepreceňujte svoje sily a nepreháňajte to tiež so slnením na slnku.

Ostatné horoskop nájdete tu: 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom