Horúci letný horoskop - KOZOROŽEC

Leto, dovolenka, plavky, more, opaľovať sa, kráska, beauty, slnko
Thinkstock

Toto prinesú teplé letné dni pre ženy narodené v znamení Kozorožca.

Letný horoskop pre znamenie Kozorožec

Vzťahy a práca

Leto pre vás bude konečne znamenať oddych. Čaká vás však množstvo zmien, na ktoré si budete musieť privyknúť. Najmä koncom júla zažijete zaujímavé situácie. Nemusíte sa však báť. Dobre totiž poznáte význam slov „všetko zlé je na niečo dobré“ a nakoniec sa to obráti vo váš prospech. V auguste zažijete malé letné dobrodružstvo, ktoré vám prinesie nový vietor do vášho života. Záleží len na vás, aby z toho nebola ničivá víchrica. Toto platí najmä pre zadané príslušníčky znamenia zverokruhu Kozorožec.

V zamestnaní vás čaká úspech. Konečne budete napredovať a dočkáte sa uznania. Vašu kariéru neohrozí ani to, keď si doprajete oddych. Práve naopak. Načerpáte nové sily, ktoré vám určite prospejú. Zlepšia sa aj vzťahy s kolegami, s ktorými ste pred tým ťažko hľadali spoločnú reč. Dokonca sa stanú vašimi spojencami, ak nie priateľmi. Príjemne vás to prekvapí. 

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Len pre zadané – Stále máte pocit, že vám partner krivdí. Mnohé z toho si však namýšľate. Niekedy veci vyzerajú inak ako v skutočnosti sú. Skúste sa s ním porozprávať, ale len keď bude na to vhodný čas.

Zdravie

Po zdravotnej stránke sa cítite plné sily. Vydrží vám to celé leto. Vrhnete sa do každého športu a nezdoláva vás nič. Akurát koncom leta sa môžu dostaviť problémy s koncentráciou a mierne závrate. Možno sa vám bude zdať, že strácate pôdu pod nohami. To preto, že vám bude smutno za letnými dňami plnými zážitkov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom