Matky narodené v znamení Býk majú vrodené manažérske schopnosti. Ich výchova je však plná rozporov. Je prísna a zároveň uvoľnená. V jeden deň kážete svojmu dieťaťu vyhýbať sa všetkým dopravným prostriedkom a cestám celkovo, na druhý deň svojho dvanásťročného syna necháte jazdiť na motorke. Na tú istú otázku môže mať mama Býk dva radikálne opačné názory. Ide o obetavého a starostlivého rodiča, ktorý kladie na prvé miesto rodinu a rodinné zázemie. Pokiaľ mu však jeho potomok na verejnosti spôsobuje hanbu a porušuje stanovené pravidlá, premení sa na diktátora, ktorý neznenie odpor.

Matky narodené v znamení Býk sú veľmi praktické a poriadkumilovné. Držia sa hesla – najskôr povinnosti, potom zábava. Rady si veci naplánujete a môžete sa k svojim deťom správať prísne, až kým si nesplnia svoje povinnosti. Ak však všetko ide podľa plánu, ste úžasnou mamou, ktorá kreatívnym spôsobom vymyslí pre svoje deti skvelý program. Hodnoty sú pre matky narodené v znamení Býka dôležité. Svojej ratolesti vštepujú zásady, ktoré nepripúšťajú žiadne kompromisy. Taktiež ich učia šetrnosti a deti zapoja do plánovania rodinného rozpočtu, aby si uvedomili hodnotu peňazí.

Mama Býk je skvelý investor a presne vie, do akej záľuby svojho dieťaťa má zmysel investovať. Navyše, ak už do niečoho investovala, bude požadovať návratnosť! Pre svoje dieťa je pripravená byť len najvyšším božstvom a ničím iným – a to nielen v detstve, ale počas celého jeho života.

Materstvo poskytuje silný impulz pre rozvoj manažérskeho  talentu: môžete sa s pokojom nazvať generálnym riaditeľom vašej rodiny. A dokonca aj tie matky narodené v tomto znamení zverokruhu, ktoré sa túlajú po spoločenských akciách, vždy si popritom dokážu nájsť čas a urobiť maximum preto, aby všetko klapalo. Napríklad vybaviť dieťaťu najlepšiu školu, a zorganizovať párty pre päťdesiat hostí na počesť narodenín dieťaťa zároveň. Navyše, pokiaľ ide o ich priority pri výchove detí, neplytvajú zbytočne energiou, ale presne vedia, čo chcú.

Mamy Býka však nikdy neobetujú vlastnú sebaúctu svojim deťom a aj keď obetujú veľa, nikdy nie sami seba. Blízky vzťah majú najmä k svojim dcéram a budú ich chcieť komandovať aj po tom, čo sa vydajú a založia si vlastnú rodinu.

Silné stránky osobnosti: vyrovnanosť, praktickosť, pracovitosť, zdravý rozum, dobrý vkus

Slabé stránky osobnosti: puntičkárstvo, materializmus, neznášanlivosť, zmeny nálad

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom