Highlight Fashion LIVE! 2017: Boris Hanečka & Dana Voda

Dana voda a boris hanecka.jpg
Zdroj: Ján Zemiar

V priestoroch Starej tržnice sa len v priebehu pár dní vystriedali desiatky návrhárov, ktorí nadšencom módy ponúkli to najlepšie zo svojich kolekcií. Minulý týždeň sa tak niesol v duchu módy od prevažne slovenských fashion designerov. Jedným z najzvučnejších mien bol nepochybne talentovaný Boris Hanečka. Prehliadka, od ktorej sme mali len tie najvyššie očakávania, nás rozhodne nesklamala. Práve naopak. Aspoň na pár minút nás vytrhla z hektického sveta 21. storočia a preniesla do čias minulých v podobe neopakovateľnej atmosféry a krás slovenskej tradície. To všetko v spojení s ľudovým spevom a dychberúcimi modelmi, ktoré priam kričali mená prítomných dám.

Úspešný slovenský dizajnér sa spolu s návrhárkou Danou Vodou postaral o veľkolepé vyvrcholenie druhého prehliadkového dňa s kolekciou Boj o prežitie.

Redakcia Dámskej Jazdy vám prináša pohľad hneď z prvej rady. Preklikajte sa jednotlivými videami, fotkami a boomerangami, ktoré vás prenesú späť na skvelú fashion show. Na konci vás čaká neopakovateľný pohľad na celú kolekciu Borisa a Dany.

Osvedčená spolupráca po minuloročnom úspechu opäť ukázala pestrosť, rôznorodosť a kreativitu po všetkých stránkach.

Nadšení diváci po tejto prehliadke zažili šok. Dizajnér si aj pre tento rok nenechal ujsť moment prekvapenia a po predstavení spoločnej kolekcie s Danou Vodou nasledovala ešte samostatná prehliadka Borisa Hanečku inšpirovaná tradíciami Slovenska. Modelky vyšli na mólo v krásnych večerných šatách s nadrozmernou kockou slamy na chrbtoch, ktorá bola zabalená do jemnej látky s aplikáciami perličiek.

TIP: Kliknite na šípku a užite si dychberúce videá z prehliadky Borisa Hanečku našimi očami! ♥

Pomalý krok modeliek sprevádzal tradičný ľudový spev pre dotvorenie dokonalej atmosféry, akoby priamo zo slovenskej dediny na žatve obilia.

Tento umelecký zážitok si vyžiadal nadšenie a veľké ohlasy všetkých divákov.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom