Golden Globes 2016: Úchvatná móda z červeného koberca! Kto mal najdokonalejšie bruško?

Jennifer Lawrence

Udeľovanie cien Zlatý Glóbus sa nieslo aj v znamení okázalých outfitov. Kto sa najviac zaskvel na červenom koberci?

Najväčšie hollywoodske hviezdy sa opäť zišli v nedeľu večer v hoteli Beverly Hilton v kalifornskom Beverly Hills, aby si prevzali prestížne ocenenie Zlatý glóbus. A ako je už na takýchto podujatiach zvykom, okrem ocenených sa pozornosť sústredila aj na dámy a ich outfity. Medzi zúčastnenými určite zaujala Jennifer Lawrence, ktorá si odniesla cenu za najlepší ženský herecký výkon vo filme Joy. Šaty žiarivej farby od Diora sa postarali o to, že všetky oči sa upierali len na ňu.

Ani speváčka Jennifer Lopez nezostala svojej povesti o dobrom vkuse nič dlžná a na červenom koberci uchvátila žltou róbou z módneho domu Giambattista Valli. Dvesto karátové diamanty jej nádherný vzhľad len podčiarkli.

Jennifer Lopez
Foto: SITA/AP Foto: Jordan Strauss/Invision/AP

Amy Schumer, ktorá bola nominovaná za najlepšiu herečku v hudobnej komédii „Trainwreck,“ prišla na udeľovanie cien v elegantnom monochromatickom outfite od Prabal Gurung.

Katy Perry vyzerala, ako keby prišla rovno zo 60. rokov. Jej ružové šaty Prada dopĺňal účes, ktorý bol in práve v tomto období.  

Ani Cate Blanchett nesklamala a v zaujímavej róbe od Givenchy inšpirovanej dvadsiatymi rokmi vyzerala úchvatne.

Zdá sa, že Lady Gaga pomaly upúšťa od svojej extravagancie. Na udeľovanie Zlatých glóbusov prišla v elegantných čiernych šatách Versace, ktoré jej pristali.

Svojim dokonalým bruchom sa pochválili Kylie Jenner a  Kate Hudson v róbe telovej farby od módneho návrhára Michaela Korsa. Kráľovsky vyzerala aj Gina Rodriguez v modrých šatách Zaca Posena.

Výstrih takmer po pupok si zvolila  herečka Kirsten Dunst. Jej kúsokz dielne Valentina odhaľoval viac ako mal. S výberom outfitu to nevyšlo ani Heidi Klum. V strapcových šatách z módneho domu Marchesa, ktoré deformovali jej postavu, vyzerala ako šedá myš.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom