GARNIER pomôže 250 miliónom ľudí v snahe o zelenší život

Garnier vzdeláva ľudí
Zdroj foto: Garnier

Globálna kozmetická značka uvádza vzdelávaciu kampaň zameranú na pomoc nám všetkým urobiť jeden zelený krok.

  • Globálna štúdia ukázala, že hoci 81% ľudí túži žiť udržateľnejšie, iba menej ako 6% skutočne denne robí niečo na ochranu planéty .
  • Nová séria videí, vytvorená National Geographic CreativeWorks za účasti National Geographic Explorers, je zameraná na zdieľanie odborných znalostí & skutočných praktických rád v rámci kľúčových tém udržateľnosti spojených s kozmetickým priemyslom.
  • Séria bude mať svetovú premiéru na Expe 2020 v Dubaji a bude tiež celosvetovo k dispozícii.

DJ/PR Značka Garnier predstavuje ďalší míľnik v rámci záväzkov Green Beauty – uvádza vzdelávaciu kampaň zameranú na udržateľnú konzumáciu.

Vďaka videám vytvoreným zo strany National Geographic CreativeWorks dáva značka Garnier spotrebiteľom prístup k odborným znalostiam a skutočným praktickým radám. Ide o prvý krok v rámci nového záväzku pre značku a ktorého cieľom je podporiť a pomôcť 250 miliónom ľudí, aby mohli do roku 2025 žiť na našej planéte ekologickejším životom.

„Na dosiahnutie úspechu Green Beauty chce značka Garnier motivovať spotrebiteľov, aby sa so svojimi zelenými krokmi zapojili aj oni. Udržateľnosť môže byť naozaj citlivou témou a naším cieľom je urobiť ju naozaj dostupnou- s tým už sme začali, vďaka našim produktom, od rýchlo oplachovateľných tuhých šampónov, kartónových a plniteľných obalov atď. – ale chceme ísť ešte ďalej. Vďaka práci National Geographic CreativeWorks chceme dať našim spotrebiteľom prístup k najlepším odborníkom a ich radám pre každodenný zelenší život,“ hovorí Garnier Global President Adrien Koskas.

Tento nový záväzok Garnier je najnovšou súčasťou ambicióznych cieľov neplánových do roku 2025 k zníženiu vplyvu celého hodnotového cyklu značky na životné prostredie. Garnier bude ďalej pokračovať vo svojej transformácii k udržateľnosti, však vedomie, že 80% uhlíkovej stopy šampónu pochádza z domáceho používania, ukazuje, že je potrebné vzdelávať aj spotrebiteľov, aby sa vedeli zapojiť.

Na prvej časti plnenia tohto záväzku spolupracoval Garnier s bádateľkou National Geographic Explorers teamu Rosou Vasquez & Imogen Napper – ich odborné znalosti a skutočné praktické rady môžu pomôcť spotrebiteľom v ich každodennej snahe o skutočnú zmenu a odpovedať na dôležitú otázku – Môže byť krása zelená?

„Sme pyšní, že môžeme spolupracovať s Garnier , pomôcť a dať spoločne život tomuto záväzku v rámci Green Beauty. Prinášame vášeň a rozprávačský talent odborníkov a bádateľov National Geographic ‚s Explorers, aby pomohli zdieľať príbehy Garnier, zároveň učili ľudí porozumieť ich vplyvu na svet a predstaviť si nové možnosti. To je to, čo v National Geographic CreativeWorks vieme najlepšie „, dodala Nadine Heggie, VP Brand Partnerships National Geographic

Značka Garnier pomôže ľuďom zdravšie žiť.
Zdroj foto: Garnier

Dostupný a zároveň vzdelávací obsah pokryje témy udržateľnosti, ktoré sa týkajú krásy. Zameriame sa problematiku plastov & obalov, vysvetlíme využitie vody a zelené poňatie vedy a podelíme sa o praktické rady s cieľom urobiť udržateľnosť dostupnejšou a uľahčiť ľuďom zelené kroky (#onegreenstep) v ich každodennom živote.

Spoločný Projekt Garnier a National Geographic bude predstavený na Expe 2020 v Dubaji s tým, že prvé video bude možné zhliadnuť 1.októbra na https://www.nationalgeographic.com/garnier-green-beauty.

Ďalšie epizódy budú nasledovať čoskoro potom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom