Francúzi vás pozývajú do kina na najbláznivejšiu svadbu, akú ste kedy videli

Alibi na mieru 2 1 1 1.jpg
Foto: Bontonfilm

Svadba by mala byť oslavou láskou dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spoločne kráčať životom, a ideálne ich najšťastnejším dňom, na ktorý budú do konca života spomínať so zábleskom dojatia v očiach. Nie vždy sa to však podarí a niekedy svadba pripomína skôr nočnú moru. Podobne je to aj v komédii Alibi na mieru 2, kde sa pre ženícha stane jeho deň „D“ jednou veľkou katastrofou. Pre vás to však bude neskutočne zábavná, bláznivá jazda, pri ktorej budete plakať nie od dojatia, ale od smiechu.

Alibi na mieru 2 1 1.jpg
Foto: Bontonfilm

Partička komikov v zložení Philippe Lacheau, Élodie Fontan, Julien Arruti a Tarek Boudali už neraz Slovákom poriadne pošteklila bránice a inak to nebude ani tento raz, keď do kín prichádza pokračovanie ich najväčšieho komediálneho hitu Alibi na mieru, ktorý si zaslúžene pripísal obrovský medzinárodný úspech. Film bol založený na príbehu originálnej agentúry s názvom Alibi na mieru, v ktorej hlavný hrdina Greg (Philippe Lacheau) spolu s dvomi tak trochu uletenými kolegami (Julien Arruti, Tarek Boudali) zabezpečoval svojim klientom alibi všetkého druhu. Či už ste sa chceli uliať z práce, alebo z rodinnej večere, utajiť milostnú aféru alebo len mať na chvíľu pokoj od všetkých a všetkého, Greg so svojimi kumpánmi dokázal na každú nepríjemnú situáciu zohnať nepriestrelné alibi. Podnikanie mu išlo ako po masle, všetko sa však náhle zvrtlo, keď stretol ženu svojho života – Flo (Élodie Fontan). A keď zistil, že jej otec je jedným z jeho klientov…

Po bláznivých udalostiach z prvého dielu zostali Greg a Flo naďalej spolu a chystajú svadbu. A hoci sa obidvaja veľmi tešia, na nebi ich budúceho spoločného šťastia predsa len visí jeden sivý mrak. Potenciálni svokrovci totiž trvajú na tom, že na svadbe musia byť aj Gregovi rodičia. Jeho otec je však tak trochu kriminálnik, mama zase hviezda erotických filmov a k tomu neznesiteľná hysterka. Okrem toho sa navzájom neznášajú a každé spoločné stretnutie zaváňa katastrofou. Greg sa právom obáva, že táto „vražedná“ kombinácia by mohla vážne ohroziť najšťastnejší deň jeho a Floinho života. Zdá sa teda, že po prvýkrát bude potrebovať poriadne alibi on sám. So svojimi starými kamošmi sa preto rozhodne opäť otvoriť agentúru a nájsť si na svadobný obrad reprezentatívnejších falošných rodičov. Situácia je zachránená, avšak len dovtedy, kým sa na svadbe neobjavia tí skutoční. Greg spanikári, rýchlo si najme falošnú nevestu a usporiada pre rodičov druhú svadbu v dome u susedov.

Alibi na mieru 2 2 1.jpg
Foto: Bontonfilm

Asi vás neprekvapí, že tým spustí lavínu šialených udalostí, trapasov a prekvapivých zvratov. Môžete sa tešiť na poriadnu nálož nekorektného humoru, šialených gagov a vtipných hlášok, pri ktorých vám budú tiecť prúdom slzy od smiechu.

Alibi na mieru 2 3 1.jpg
Foto: Bontonfilm

Povedzte áno najbláznivejšej komédii tohto roka v kinách už 30. marca. Alibi na mieru 2 si na veľkom plátne vychutnáte s českým dabingom.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom