FOTO: Chrissy Teigen na Twitteri ukázala ultrazvukovú snímku svojho dieťaťa

Chrissy Teigen, John Legend
Chrissy Teigen, left, and John Legend arrive at the Oscars on Sunday, Feb. 26, 2017, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

Modelka a spevák John Legend čakajú svojho prvého syna.

Americká modelka Chrissy Teigen zverejnila prvú snímku jej druhého dieťaťa, ktoré čaká so spevákom Johnom Legendom. O záber z ultrazvuku sa podelila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Dobrý deň, ja som malý chlapec, tak trochu,“ napísala 32-ročná rodáčka z Delty v Utahu k snímke bábätka.

Teigen a Legend oznámili, že čakajú druhého spoločného potomka vlani v novembri. V januári modelka prezradila, že čaká syna.

Chrissy ultrazvuk.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DXZTdstVoAAglN8.jpg:large

Tridsaťdeväťročný Legend a Teigen sa zasnúbili v decembri 2011 po štvorročnom vzťahu. Manželmi sú od septembra 2013. Predvlani v apríli privítali na svete dcéru Lunu Simone.

Christine „Chrissy“ Teigen debutovala v roku 2010 na titulnej strane plavkového vydania časopisu Sports Illustrated. O štyri roky neskôr sa pri príležitosti 50. výročia edície objavila na jej obálke spolu s Ninou Agdal a Lily Aldridge. Pre magazín pózovala aj v rokoch 2011, 2012, 2013 a 2017. Predstavila sa tiež napríklad vo videoklipoch ku skladbám All Of Me či Love Me Now jej manžela Johna Legenda. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu a herectvu. Je tiež autorkou kuchárskej knihy Lahodné pokušenia (2016).

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom