Erotická poviedka: Proteíny v inej forme

Erotická poviedka: Proteíny v inej forme
Erotická poviedka: Proteíny v inej forme Thinkstock

Spotená som ako prasa. Makám na sebe celý polrok. Moje kilečká idú pomaly dole. Fitnes tréner, vymakaný chlap, šťastne ženatý, hučí do mňa: „To dáš, zamakaj, nebuď omáčka!“

Používa slušné výrazy. Chlapom hovorí podstatne drsnejšie. Od prvého stretnutia som sa zamilovala do jeho vypracovaného brucha a svalnatej hrude.

Spotená, udychčaná a hlavne pol roka neustále hladná som skončila ďalšiu sériu cvikov. Išla som sa osprchovať. Toto bolo pre mňa nové – spoločné sprchy pre mužov a ženy. Otočená k stene som sa snažila rýchlo zmyť pot. Zahalila som sa do obrovskej osúšky a v kútiku oka zaregistrovala oproti modrookého blondína, ktorý cvičil vždy takmer pri mne. Až do dnešného dňa som si toho nevšimla. Zaujatý mojím pozadím sa zapýril, keď zbadal, že sa naň pozerám.

Svoju reakciu som ani sama nečakala. Podišla som k tomu vypracovanému telu. Žilka na jeho krku navrela do úctyhodných rozmerov. Jeho mužnosť ešte väčších. Bez mihnutia oka som nechala osúšku skĺznuť na zem a prisala sa na jeho pery. Neskôr aj na jeho penis. Cítila som v sebe, ako v ňom pulzovalo. Perami som hľadala prameň, ktorý by ma uspokojil. Aj sa tak stalo… Hnietol moje prsia a červenal sa pritom ako novicka. Ako som neskôr zistila, aj bol. Nenechala som ho dlho čakať. Iniciatívu som prebrala ja. Vôbec to nečakal. Jeho ústa hovorili nie, ale jeho mužnosť áno, a hlavne neprestávaj. Ani som to nechcela. Moja domina sa predierala von po prvýkrát. A veru som ju aj nechala. Moja maličká ho pohltila bez náznakov hanblivosti. Priam iskrila pri každom prirazení o kachličky spŕch.

Chcela som viac. A stále viac. Keď sa začal rinúť z jeho pier slastný vzdych, čupla som si a pojala všetko, čo mi ponúkol. A veru nebolo toho málo.

Odvtedy som prijímala proteíny len v tejto forme. A stále vo väčších dávkach….:)

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom