Erotická poviedka: Začíname

Erotická poviedka: Začíname
Erotická poviedka: Začíname Thinkstock

Prvá klapka, ideme. Bol som len kulisár, komparzista, záskok. Ale napriek tomu …. mal som rád všetky herečky, komparzistky, kulisárky, maskérky, ktoré boli na placi. Volali ma pán pich. Čo som mal možnosť, to som pichol. Môj karavan bol presýtený množstvom DNA  žien,  ktoré sa mi dobrovoľne ponúkli. Ktoré nie ,, tie som úsmevom, pohľadom presvedčil. Bol som žrebec, neukojený samec, king postele.

Jediná podmienka bol prezervatív. Nikdy som bez neho nešiel. Ak nebol kondóm v zásobe, tak som sa ani nesnažil. Niekoľkokrát sa mi aj stalo, že mi praskla guma, ale tie značky som viac nepoužíval. Nikdy som neriskoval. Stalo sa, že pri mojom sexuálnom apetíte som stretol aj páry a bola to viac ako zábava. Vyskúšal som všetko. Jedenkrát som skúšal, či nie som gay, keď som bol taký nenásytný. Neskôr sa mi podarilo presvedčiť lesbičku, že aj muži stoja za to.

Jedného dňa ma všetko dobehlo. Kráska, plavovláska, plnšie boky, hlboké oči, šteklivý úsmev, nespútaný smiech, dokonalý chrup a jamka na líci, ktorá čakala, kedy jej vtisnem bozk.

Bezhlavo som sa zamiloval. Chcel som ju. Moja mužnosť pri pohľade na ňu nikdy neostala v pokoji. Mal som čo robiť, aby si to nikto nevšimol. Trápil som ju všemožnými zákernosťami, aby som samého seba presvedčil, že je to len kus zárezu na mojej posteli.

Odolávala. Nebola ani vydatá, ani vdova, ani lesba. Jednoducho to bola výzva, čo ma dohnala do lásky a do zúfalstva.

Na jednom koncoročnom posedení sme si zohnali trošku marišky. Sám som si nikdy nedal, ale dievčatá boli z toho nadšené. Ten večierok bol ale iný. Vnútro mi trhalo na kusy, lebo moja láska si ma nevšímala. Mimovoľne som si zapálil. Sladká chuť iného tabaku ma prekvapila. Vnímal som celé moje okolie. V tom pristúpila ku mne. Pohladila ma po sánke smerom k perám. Cítil som jej prst, ako sa  mi pohráva s gombičkou na mojej košeli. Jej teplá ruka prešla po hrudi k môjmu opasku , ktorý akoby zázrakom sa rozopol sám. Bol som ako rôsol, triasol som sa pri každom jej dotyku. Štebotavým smiechom odchádzala z miestnosti. Nasledoval som ju ako krotký baránok, ktorý ide na poslednú cestu.  Díval som sa na jej boky, ktoré sa pohojdávali vo zvuku hudby. Šramot v kľúčovej dierke ma  vrátil do reality. Ani som sa nenazdal a ležal som na posteli. Okolo mňa boli rozhádzané veci. Zdalo sa mi, že sa na mňa usmievajú a sú radi, že ma nemusia hriať. Plné prsia sa pritisli k mojím lícnym kostiam. Medzierku medzi nimi som zasypal bozkami. Hmla ma obklopovala celý čas. Cítil som teplo na mojich bedrách. Chcel som sa dobyť  tam, kde toto teplo vyvieralo. Nemal som kontrolu nad sebou. Vláčne pohyby , šum posteľnej bielizne, ženská vôňa, jemný dych na mojom uchu… som v nebi. Splnil sa mi sen.

Zobudil som sa na búchanie na dvere. Tento hurhaj ma vrátil do reality. Hľadám včerajšiu moju múzu vedľa mňa. Namiesto hotelovej izby som bol zas v mojom karavane. Ani pamiatky po mojej láske. Okolo mňa plno prázdnych fliaš. Všetky moje veci roztrhané. Plná posteľ papierových vreckoviek použitých nie na nos….

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom