Erotická poviedka: Vášeň na toaletách

Nozk, milenci, láska, dvaja, pár
Erotická poviedka: Vášeň na toaletách Thinkstock

Jeho pýcha už klopala na moje nohavičky. Ani sa neunúval ich vyzliecť. Len ich…

Chodievala som do malej cukrárne skrytej v bočnej uličke, kde podávajú tie najlepšie parížske koláče. Od mala som ich milovala. Free internetové pripojenie mi poskytovalo zoznamku na internete a tak som sa zoznámila s ním.

Mojím častým posedením pri koláčikoch a pri laté som si vypestovala nejaké to kilečko navyše. V danej zoznamke som  si vždy uvádzala skutočný vek aj váhu. Po x- pokusoch o získanie partnera som neriskovala sklamanie pri prvom zoznámení. Našli sa aj takí, ktorí chceli extrémne bacuľky. Vďaka môjmu metabolizmu som našťastie k nim nepatrila. A on miloval oblé tvary. Presne také akurát.

Stretnutie s ním sa blížilo. Už to bolo dávno, kedy som mala naposledy voľajaký vzťah. Napriek tomu som sa nevzdala. Prečo aj ja moletka by som nemohla mať životnú lásku? Čítala som o mužoch, ktorým sa páčia silnejšie ženy . Zatiaľ som šťastie nemala….

Vošiel dnu. Bol urastený, ako písal, mal asi  o desať rokov menej. To ma fascinovalo. Zajačika som zatiaľ nemala. Pri tejto myšlienke mi tiekla slinka. A to doslova. Pohľadom hľadal, kde som. Keď ma zbadal, jeho úprimný úsmev ma odzbrojil. Už som bola v jeho moci…

erotika, sex, milenci, dvaja, láska, zamilovaní, vášeň, orgazmus, pár
Thinkstock

Pri formálnom zoznámení ma očarila jeho vôňa. V podvedomí sa mi vynárali myšlienky, ktoré som nikdy nezažila, ale boli mi nesmierne podvedomé. Po spoločnom laté a koláčiku naša konverzácia naberala smer, ktorý ma rozpaľoval ako ešte nikdy.

Nevedela som, či moje signály prečítal správne, ale keď som mu povedala, že sa musím „prepudrovať“, dúfala som, že to pochopí….

A veru aj pochopil. Ani nie pol minúty prišiel za mnou. Lomcoval mnou adrenalín, ktorý sa každým sebemenším pohľadom a dotykom stupňoval.  Odsudzovala som babenky, ktoré takúto situáciu na toalete  využívali …. ale dnes som nebola o nič lepšia.  Vzrušenie toho, že si to barmanka všimla, ma ešte viac dráždilo. Nie raz som sa s ňou rozprávala, čo tie dnešné dievčatá dovádzajú…. dnes som bola na rade ja. S pochopením to nechala tak, ako sa vyvinie situácia. V kútiku duše som jej bola za to povďačná.

Nebol vôbec pomalý a romantický.  V chodbičke toalety mi švihom vyzliekol blúzku. Zaboril hlavu do mojich plných ňadier. Toto bola moja pýcha. Boli pravé vyšportované, vôbec nie mľandravé. Podprsenku som nosila len kvôli okoliu, aby nebolo pohoršené. Keď zbadal moje prsia, zaboril nos do medzierky v nich. Zhlboka sa nadýchol a šepol moje meno. Toto ma rozpálilo. Podvedome som ovinula nohy okolo neho. Jeho pýcha už klopala na moje nohavičky. Ani sa neunúval ich vyzliecť. Len ich posunul na stranu a vstúpil tam, kde fantázia spravila svoje a napriek snahe o oddialenie orgazmu som pri prvých  ….. vyvrcholila.

Prekvapený mojou reakciou zašepkal moje meno a……

Lono sa mi roztancovalo aj po druhý a tretí raz….

O týždeň neskôr mi barmanka  hovorila, ako vysvetľovala mamičke s dieťaťom, že nemôže použiť toaletu, lebo je tam momentálne deratizácia, ktorá vyžaduje odstávku aj napriek prevádzke.

Srdečne sme sa na tom s mojim novým priateľom zasmiali.  Teraz hľadám partnera pre ňu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom