Erotická poviedka: Stará jazva prebudila netušené vášne

Erotická poviedka: Stará jazva prebudila netušené vášne
Erotická poviedka: Stará jazva prebudila netušené vášne Thinkstock

Keď splynuli v jedno, len labuť na brehu  bola svedkom toho, ako vrcholila ich posadnutosť po ukojení…..

Bolo piatkové popoludnie. Mali už dlho spolu šichty. Pekných pár mesiacov 12-hodín stále s jedným mužom. Zamilovala sa do neho na prvý pohľad. Stál pri brúske a tričko firmy sa na ňom len tak rysovalo. Vedela pri každom jeho pohybe, kde sa vypukne sval, kde sa urobí preliačina, kde… kým si toho nevšimol.

Žmurkol na ňu so šibalským úsmevom na perách. Práve ten roztopil posledné zábrany. Kolegyne hovorili, že je to riadny sukničkár. Veru aj videla, že čo šichta, to išiel ruka v ruke s inou kolegyňou. Keď nastúpili brigádničky, tak sa to striedalo ešte viac.  Pud sebazáchovy jej  hovoril, aby tomu nepodľahla. Ale neukojené druhé ja chcelo spoznať tohto milovníka.

Jeho povesť ho predchádzala. Až ju trhalo pri myšlienke, že aj ona raz bude jeho… ako sa len mýlila.

Opätovala jeho žmurknutie. Teplo sa rozlialo po celom jej tele. Chcela viac. Napriek jej hanblivosti ho pozvala na prechádzku pri rieke, ktorá bola v meste. Staré detské dopravné ihrisko jej pripomenulo detstvo. Povedala mu to. Rozosmial sa.  Aj on si spomenul na jeden príbeh.  Smejúc sa jej opisoval, ako raz jednému dievčaťu nedal prednosť a nabúral so svojou štvorkolkou  do jej bicykla. V tej chvíli ju zabolelo koleno. Jazva, ktorú mala od deviatich rokov na ňom, sa jej prihovorila. Jej sa totiž  stalo to isté, ale nepovedala mu to. Podvedome si prešla rukou po kolene, na ktorom bola spomínaná škaredá jazva.  Všimol si toho. Prstom prešiel po nej a videla na jeho tvári, že sa chce spýtať,  ako k nej prišla.

Na jej prekvapenie sa zahľadel do jej očí, ktoré vtedy vyronili veľa sĺz. „Toto bude asi osud,“ povedal. Ten zvláštny pohľad spoza veľkých mihalníc. „Mal som to vedieť. Toto ma prenasledovalo už dlhé roky. Ani som neveril, že ťa opäť stretnem. Už vtedy ma to veľmi mrzelo, čo sa ti kvôli mne stalo.“  Rozprávali sa potom dlhé hodiny. Zima, ktorá sa vkrádala pod jej tenký svetrík, nabudila jej prsia viac ako sa v tej chvíli patrilo.  Bradavky sa ukazovali spod trička, ako keby ho ani na sebe nemala. Všimol si toho a jeho obtiahnuté nohavice vraveli viac, ako on sám chcel.  Na jej prekvapenie sa zapýril. Od vychýreného milovníka to nečakala.  Ako keď panic vidí prvýkrát nahé dievča. Neskúsený, hanblivý….

Sklonila si tvár k jeho krku. Na ňom pulzovala žilka od vzrušenia. Letmo ju pobozkala a presunula sa k jeho plným perám.  Pomaly si vychutnala jeho dolnú peru. Teplý dych a vzdych z jeho pier sa rozlial v jemnom opare okolo nich.  Náruživosť bozku  sa prehlbovala každým jej výpadom. Toho veľkého milovníka učila niečo, čo azda zažíval po prvýkrát.

Z vášne ich vyrušili labute, ktoré sa splašili a čerili vodu dolu po prúde. Túlili sa k sebe a ona už vôbec necítila májový večerný chlad.  Jej túžba sálala cez nohavičky, ku ktorým sa jeho ruka predierala. Krátka sukňa to dovoľovala. Jeho nohavice mali toľko gombíkov, ako jej sviatočná blúzka. Trhla rekord v ich rozopínaní.  Keď splynuli v jedno, len labuť na brehu  bola svedkom toho, ako vrcholila ich posadnutosť po ukojení. Naplnila sa rýchlo….

V práci boli o dva dni. Jeho oči  mali odvtedy len jeden smer….

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom