Erotická poviedka: Nepoznaný285

Milovanie, pár, dvaja, sex, erotika, vášeň, milenci, zamilovaní
Thinkstock

Deň ako každý iný. Po práci prišla domov, uvarila si kávu a sadla si k počítaču. Boli časy, keď si zobrala knižku, lúštila krížovky, čakala manžela z práce. To bolo dávno. Náhla smrť pri autonehode všetko zmenila. Zostala sama. Surfovanie po internete jej prinieslo čiastočné uspokojenie svojich túžob. Rôzne skupiny, do ktorých sa pridávala, jej dávali pocit spolupatričnosti. Dlhšiu dobu si písala so štyridsiatnikom, ktorý poznal tie jej najtajnejšie túžby a potreby. Dávala si veľký pozor na to, aby sa nik nedostal k jej blízkosti. Až raz…

Na monitore počítača sa jej objavila správa: “ Ťuk, ťuk, si doma?

S úsmevom na perách odpísala : „Áno

Zazvonil zvonček pri dverách. Prekvapená, kto to takto neskoro môže byť, išla otvoriť dvere. Stál tam muž. Jemné vrásky okolo očí nasvedčovali, že má miernu a veselú povahu. Jeho vyšportované telo ju vzrušovalo. V jednej ruke kytica magnólií a v druhej tablet .

Som tvoj „Nepoznaný285“. Volám sa Igor.“ Na svoje veľké prekvapenie ho pozvala ďalej. Uvarený čaj rozvoňal celý byt.

Po rozsiahlom rozhovore sa to schyľovalo na romantický večer. Vždy odsudzovala známosť na prvú noc. Ale dnes…..

Rozopol zips na jej sukni. Ocitla sa pred ním nahá a v matnom svetle sa vynímala jej postava. Nežné ženské krivky dvíhali jeho mužnosť. Začala noc, ktorá sa skončí neviazaným sexom bez rozmýšľania na potomstvo, zlomené srdce či získané suveníry ako sú pohlavné choroby. Vo svojej túžbe nemyslela na nič z tohto. Hlavu zaborila do jeho lona. On jej to náležite opätoval. Objavoval každý tajomný kútik na jej tele a jej lono kričalo po jeho dotykoch. Tanec jazykov, neviazanej rozkoše a vášne vrcholil. Aké bude rozuzlenie príbehu, ktorý sa práve odohrával medzi nimi? Stekajúca rozkoš a jeho vyvrcholenie v jej útrobách ho utvrdzovali v tom, že našiel ženu svojich najtajnejších predstáv.

Zajtra sa bude za to určite hanbiť, ale dnes….. si to chcela užiť naplno. Žiadne emócie, iba sex.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom