Erotická poviedka: Milovníčka bozkov

Bozk, sex, milenci, láska, pár, dvaja, erotika, vášeň, zamilovaní,
Thinkstock

Bola pozorovateľka od malička. Najskôr sledovala, ako rastie tráva, neskôr kvety. V puberte si začala všímať, ako sa vyvíjajú organizmy okolo nej, ako rastie ona a ako sa mení svet okolo nej. Aj ten mužský. Toto pozorovanie jej ostalo až do dospelosti. Najviac sa jej páčilo bozkávanie párov.

V parku, kde si chodievala usporiadať myšlienky, mala svoju obľúbenú lavičku, na ktorej si posedela aj niekoľko hodín. Pozorovala páry, ako sa bozkávajú. Vedela každý druh bozku rozpoznať, či je to začiatok vzťahu alebo rozchod, či predohra milovania. Páčilo sa jej na mužoch, keď mali veľké plné pery.

Napriek tomu, že bola atraktívna, inteligentná a sebavedomá, nevedela nadviazať vzťah, ktorý by ju naplňoval. Vždy si našla zámienku, prečo konkrétneho človeka odmietnuť. Muži sa jej po čase začali báť. Bola stále sama a stále panna.

V jeden slnečný víkendový deň sedela na svojej lavičke v parku a sledovala mladý pár, ako sa prvýkrát bozkáva. Bolo to nesmelé, ale napriek tomu roztomilé. V tom sa ozvalo „Ahoj, ako sa máš?

Zastavil sa pri nej dobre vyzerajúci mladík. Bol to jej kolega, ktorý sa jej už dávnejšie páčil, no nikdy sa spolu ani poriadne nepozdravili. „Fajn,“ odvetila stručne. Jej oči spočinuli na jeho perách. Boli nádherne tvarované, plné, na okraji s výraznou črtou po obvode. Predstavila si aj jeho jazyk. Jemný, šikovný, nástojčivý, neúprosný a predsa tajuplný. Ani sa nenazdala a ich prvý bozk bol realitou. Snúbilo sa v ňom všetko to, čo si kedy vedela predstaviť. Neha, láska, romantika, nádej, vzrušenie, rozkoš, jednoducho všetko. Príjemné teplo sa jej rozšírilo po celom tele a ucítila túžbu. Čo to robí? Nedalo sa to zastaviť. Ruky je kĺzali po jemných havraních kučerách dole tvarovanými svalmi až po vyrysovaný zadoček, ktorý presne sedel do jej rúk. „Máš niekoho?“ spýtal sa. „Nie,“ zašepkala. „Vždy som po tebe túžil,“ povedal zastretým hlasom, ktorým lomcovala túžba. Rozopla mu nohavice a siahla do rozkroku. Hovoril pravdu. Rukami jej nástojčivo vyhrnul tričko a jazykom prešiel po jej bradavkách. Jemne ich uhryzol. Napla sa ako struna. Každá bunka v jej tele sa zachvela. Potom prešiel nižšie a nešikovne jej začal rozopínať gombík na nohaviciach. Pomohla mu. Keď jeho prsty vkĺzli do jej ženskosti, zastonala.

Do reality ju vrátil krik okoloidúcich detí. Zahanbene si stiahla tričko. Pozrel jej do očí a našiel v nich odpoveď na svoju otázku. Vzala ho za ruku. Jej byt bol neďaleko…

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom