Erotická poviedka: Jediný pohľad rozpálil všetko v mojich útrobách

Erotická poviedka: Jediný pohľad rozpálil všetko v mojich útrobách
Erotická poviedka: Jediný pohľad rozpálil všetko v mojich útrobách Thinkstock

Noc, ktorá je nezabudnuteľná. Bola to svadba jej najlepšej priateľky.  Družbu, ktorého mi vybrala, urobila z recesie. Malý chlapček sotva začal pubertu. Jej zmysel pre humor bol neskutočný.

Ako tak popíjam drink pri bare a čakám, kým príde už jej novopečený manžel pre svoju vyvolenú, pozerám na družbov, ako sa vrtia kolo tyče a robia očká na kočky pri stole. Nevesta sa ich chabým pokusom o erotické pózy pri tyči len smiala.

Tretí drink a ďalší pohľad na hodinky, kedy sa objaví  hlavný muž dnešného dňa. Otvorili sa dvere a do miestnosti  vstúpili muži. Prvý bol ženích, a za ním niečo, niekto, čo mi vyrazilo dych. Plavé vlasy, úzky klenutý driek, ploché brucho, vytvarovaný hrudník, čokoládové oči, žiadostivý pohľad,  sexi úsmev.

Kde toto schovávali? Jediný pohľad mojím smerom rozpálil všetko v mojich útrobách. Vždy som sa prezentovala ako lesbička, ale toto  čudo nabúralo všetky moje sexuálne smerovania.  Drobné mihotavé guľôčky behali po mojom brušku a chceli zistiť, či to, čo sa skrývalo pod jeho opaskom, je vhodné pre moju zátoku.  Bolo to čudné cítiť niečo k mužovi. Ale predsa…

Novoženáč si hneď našiel svoju vyvolenú. Vášnivo ju objal a potom, gýčová romantická scéna. „Mám ťa láska.“  Rýchlo sa ponáhľali preč k svadobčanom, keď zaplatili účet. Ako v omámení som ostala  stáť. Moje čudo sa pohlo ku mne. Bez slov sme sa vlnili v rytme hudby. Žiadne slová nevystihovali to, čo sme cítili. Po druhej pesničke ma viedol von z baru. Auto, ktoré som nechala na parkovisku, akoby sa zázrakom  otvorilo a už som sa viezla nevedno kam. Zastali sme pred hotelom, kde bola svadba.  Jeho „Chcem ťa“ v momente  zhodilo zo mňa všetky šaty. Rovno na parkovisku, pri padaní jesenného lístia, si ma zobral. Bez vášne, pudovo, dravo, nástojčivo. Nepustil ma tam, kam som chcela, ochutnať ho. Bral si tvrdohlavo,  nástojčivo a predsa myslel aj na mňa. Takéto nádherné vyvrcholenie sme mohli dosiahnuť len spolu.  A to spolu bolo len raz. Viac som ho nevidela….

Kiež by sa dal vrátiť čas….

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom