Erotická poviedka: Divoký sex v trojici so susedmi

Erotická poviedka: Divoký sex v trojici so susedmi
Erotická poviedka: Divoký sex v trojici so susedmi Thinkstock

Je sobotný večer. Po dvoch mesiacoch konečne voľný víkend. Prežila som ho pracovne. Dostať cent za každé zrnko prachu, ktoré som dnes zotrela, tak som multimilionárka. Ako stará dievka nemám veľmi rušné víkendy. Asi preto, že som staromódna a lenivá sa rozhýbať a hľadať si vzťah.

Trošku som sa zušľachtila (píling, holenie, brúsenie, pedikúra, manikúra) a sadla som k môjmu facebooku, ktorý mi posledné dva roky naplňuje môj voľný čas.  Lajkla som komentáre na moju osobu, hodila smajlíkov na všetky fotky detí mojich známych, potvrdila účasti  na každej akcii, ktorá mi prišla (čakajte aj tak neprídem), na telefóne odklikala všetky hry a žiadosti neznámych známych a prepínala som programy v telke.

Studený sekt mi rosil pohár vždy, keď som ho doplnila novým. Ako vždy som skončila na kanáli porna, kde som obdivovala krivky krások a ticho slintala nad tým, že môžu súložiť s toľkými mužmi, čo mne sa nemôže stať.

Navštevovala som aj internetové porno stránky. Túžila som po nežnom pohladení cudzích rúk, ale aj po tvrdom sexe.  Preto som odpísala na každé „chceš sex“, či „som od teba len kilometer ďaleko“.

Často sa stávalo, že som tam napísala aj svoju adresu, čo keby náhodou, ako sa hovorí „aj tá motyka vystrelila“. Tú osudnú noc veru vyšla rana…

Bolo to prvého apríla. Bláznivý deň v práci, na uliciach , aj v paneláku… Susedovci, veční vtipkári, mi na kľučku dverí zavesili afrického slimáka. Pre mňa najhnusnejšie stvorenie na svete. Ešte stále cítim sliz na rukách. Slimák sa snažil dostať z veľkej fľaše. Nedokázala som ho vyhodiť. Zajtra ho zanesiem do chovproduktu. Pohľad na neho ma striasa. Ako toto môže mať niekto rád?…

Je päť minút po jedenástej. Čo za vtipálka mi ešte teraz zvoní? S pohárom v ruke idem otvoriť. V kukátku vidím mojich „zlatých susedov“. Na jazyku mam všetky výrazy, odkedy som uvidela prekvapenie na kľučke. Otvorím dvere a skôr, ako som stihla niečo povedať, zaznelo „KLINOM SA KLIN VYRÁŽA“.   V tú chvíľu ma zamrazilo. Bolo to heslo, ktorým sa mali prihlásiť záujemcovia o neviazaný sex na mojej adrese. Moje vnútro zaplavili pocity vášne, túžby, chtivosti, žiadostivosti, sado, aj maso, ktoré som písala do danej zoznamky.  Ani vo sne by ma nenapadlo, že to mám tak blízko.

Otvorím dvere a pri zvítaní cítim v ústach jazyk mojej susedky a neskôr aj jej muža. Fantázia hrala naplno. Keď som zatvorila dvere, môj župan mi ležal pri nohách. A ja v opojení dvoch párov rúk som sa začala zvíjať vo vlnách rozkoše, o ktorých som ani len nesnívala.

Po prvotnom šoku a doznievajúcom orgazme som prevzala iniciatívu do svojich pier, končatín a mojej maličkej. Opätovala som im to, čo som dostala. A to tak, že som sama zo seba ostala v nemom úžase,  ako  ja „frigidná“ dokážem uspokojiť  skúsený pár naraz.  Tlmené zvuky rozkoše sa prelínali s výkrikmi, ktoré ocenil môj sused „od vedľa“ intenzívnym búchaním na stenu.  V duchu som písala sms,  nech len príde….

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom