Dokonale upravené nechty: Vieme, ako na to!

Manikúra, nechty, lak na nechty
Dokonale upravené nechty: Vieme, ako na to! Thinkstock

Máte radi výrazné farby na nechtoch? Čím nápadnejší look je, tým dokonalejšie musia byť nechty upravené a nalakované. Poradíme vám, ako na to.

Výrazne nalakované nechty vyzerajú pôsobivo, avšak odhalia aj maličké chybičky v ich úprave. Preto si dajte záležať. S našimi tipmi to bude hračka.

1. Na skrátenie svojich nechtov použite jemnozrnný pilník ( u mäkkých nechtov pilník sklenený) a pilujte ich od kraja smerom k stredu nechta.

2. Drobné ryhy a nerovnosti na povrchu nechtu potom vyrovnajte polstrovaným pilníkom tzv. bufferom, určeným na vyhladenie a leštenie nechtov.

3. Na kožu okolo každého nechta naneste trochu oleja na nechty.

Manikúra, nechty
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-collection-of-nail-design/624626098/popup?sq=manicure/f=CPIHVX/s=DynamicRank

4. Kožu potom opatrne zasuňte gumovou alebo drevenou manikúrnou tyčinkou.

5. Trikrát týždenne ruky natrite silnou vrstvou výživného krému a nechajte ho pôsobiť cez noc pod bavlnenými rukavicami na manikúru.

Neodolateľne sexi dymové líčenie

6. Každý necht nalakujte troma ťahmi štetcom. Ten preložte do prostriedku nechta, urobte prvý ťah a potom farbu rozprestrite do strán nechta.

7. Prípadné chybičky a ťahy mimo odstránite po uschnutí odlakovačom v pere.

8. Transparentný lak sa na záver postará o lesk, chráni pred štiepením nechtov a poškriabaním – lak vydrží trikrát dlhšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom