Do kín prichádza dobrodružná rodinná komédia Ušiak Čiky a Škrečok temnôt

Chh_stills_rgb8_2k_scope_040_0030_fr0359_nw_20210503.jpg
Foto: Magic Box

Mladý Čiky je iný než ostatní. Je tak trochu neobyčajný. Narodil spolovice ako kura a spolovice ako zajac. Mal šťastie, pretože si ho ako malého adoptoval kráľ Peter, slavný zajačí dobrodruh.

Čiky aj cez svoje odlišnosti chce to, čo každý: zapadnúť medzi ostatnych a mať priateľov. To, že je tak trochu nešikovný , nie je pre neho žiadna prekážka. Odvaha a nadšenie mu nechýba. Celý svoj život túži zažiť poriadne dobrodružstvo! A jedno veľké na neho čaká!

Keď najväčší darebák Kráľovstva utečie z väzenia a hrozí, že zvrhne kráľa Petra z trónu, nastáva pre Čikyho tá pravá chvíľa.  Čiky sa spolu s priateľmi, Abom a  Meg, odborníčkou na bojové umenie, neohrozene vydáva na nebezpečnú a dobrodružnú cestu.

Chh_stills_rgb8_2k_scope_420_0160_fr2180_nw_20210503.jpg
Foto: Magic Box

Scenár rodinného dobrodružstva Ušiak Čiky a Škrečok temnôt napísal David Collard podľa komiksu Chrise Grinea. Réžie se ujali Ben Stassen (Psie veličenstvo, Robinson Crusoe: Na ostrově zvieratiek) a Benjamin Mousquet.

V slovenskom znení budeme počuť Frencien Bauer, Jána Trégera, Petru Vajdovú, Petra Rúfusa, Petra Sklára, Andreu Somorovskú, Lukáša Dózu, Dávida Hartla a ďalších.

Animovanú rozprávku Ušiak Čiky a Škrečok temnôt uvedie distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia do kín už 21. apríla 2022.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom