10 vecí, ktoré partnerovi nikdy nehovorte!

Nezhody
10 vecí, ktoré partnerovi nikdy nehovorte! shutterstock

Sú veci, ktoré muži milujú počuť a také pri ktorých ostanú chladní a odmeraní. Prečítajte si desať bodov,v ktorých sa dozviete, čo by ste svojmu partnerovi nemali nikdy hovoriť.

Už ste niekedy videli náhlu zmenu vo výraze Vášho partnera? Pravdepodobne ste povedali niečo, čo ste nemali. Muži sú vo všeobecnosti menej urážliví ako ženy a aj urážky na ich osobnosť znášajú ľahšie. Sú ale veci, ktorým my ženy neprikladáme veľký význam, a pritom muži to vnímajú ako smrteľnú ranu do srdca a znášajú ich ťažšie, než si myslíme.

Hádky alebo urážky znášajú muži z našej strany relatívne dobre až do chvíle, keď cítia, že ste zranili ich ego. Následne sa dokážu veľmi ľahko uraziť a môžu sa začať chovať hrubo alebo nás začnú ignorovať.

Prečítajte si týchto 10 vecí, aby ste pochopili, čo naozaj neradi počujú od svojej partnerky:

1. Tvoj kamarát je tak očarujúci! Spoznali ste sa s jeho kamarátmi a jeden z nich vám hneď padol do oka. Neviete z neho spustiť zrak, pretože je očarujúci. Nehovorte to však nikdy svojmu partnerovi. Chlap berie ako kompliment, keď mu pochválite priateľov, ale ako náhle chválite ich vizáž, sú na to veľmi citliví a ľahko sa urazia. Predídete tak zbytočnej a nezmyselnej hádke.

Aké vety nebudete nikdy počuť v manželstve?

2. Nehovorte mu, že zlyhal: Muži sú veľmi konkurencie schopní, pokiaľ ide o úspech, a to najmä pokiaľ ide o prácu alebo o to, kto zarába viac peňazí. Ak sa váš partner snaží o niečo nové a nevyjde mu to, nedávajte mu najavo, že zlyhal. Muži ťažko znášajú zlyhania a ešte ťažšie, keď im ich vyčítame.

3. Môj ex to robil, prečo nie aj ty ? Nikdy nehovorte slovo “ ex “ a “ vy “ v jednej vete, ak chcete zložiť svojmu mužovi kompliment. Chlapi nenávidia, keď ich porovnávame s našimi Ex. Rovnako ho neporovnávajte ani v posteli alebo jeho telo s telami vašich bývalých milencov. Bude sa cítiť v posteli veľmi neisto.

4. Flirtovanie Muži veľmi citlivo reagujú na to, ak prejavujete záujem o iného muža. Rovnako ani nikdy neflirtujte s iným mužom pred svojím partnerom. Môže odísť urazený domov a vy máte potom čo vysvetľovať.

5. Čo to s tebou je, ty idiot ? Nikdy nekričte na partnera pred svojimi priateľmi alebo rodinou. Ak ste niekedy kričali na svojho priateľa na verejnosti, mal pocit, že ste ho ponížili a bude sa snažiť tráviť s vami minimum času.

6. Chodila som s lepšími ako si ty! Je to rana pod pás najhoršieho druhu. Pokiaľ mu poviete, že ste mali v posteli lepšieho milenca ako je on, cíti sa poníženým a na tieto slová si spomenie vždy, keď pôjde s vami do postele. Pre muža je to tak silná urážka, že môže aj ukončiť vzťah.

7. Nie , nie … Ja to urobím sama. Muž nemôže mať pocit, že ho riadite. Aj on vám chce ponúknuť pomoc a chce cítiť, že ho potrebujete. Pokiaľ budeme príliš samostatné a vždy odmietneme jeho pomoc, začne mať pocit, že ho pokladáme za neschopného.

8. Ty si tak nezrelý. Táto jediná veta môže zmeniť postoj chlapa voči vám. Začne vám vyčítať, že sa správate ako jeho mama a zaobchádzate s ním ako s deckom. V horšom prípade si svoju mužnosť dokazujú aj neverou.

9. Ty si tak neistý. Váš priateľ sa môže cítiť neistí často, zvlášť keď ste sexy žena, ktorá dostáva veľa pozornosti od iných mužov. Aj on by chcel počuť komplimenty na svoju osobnosť, a to najmä od vás. Cíti sa byť neistý a slabý. Pokiaľ mu často prízvukujete, že by mal byť sebavedomejším, bude na vás nahnevaný. Najčastejšia mužská reakcia? Začne sa vám vyhýbať a bude sa cítiť lepšie v prítomnosti iných žien.

10. Musíme sa porozprávať: Po tejto vete chlap predpokladá, že ho idete z niečoho zlého obviniť. Preto zaryto mlčí a čaká, čo bude nasledovať. Pokiaľ sa chcete s partnerom porozprávať skúste na to ísť inak, aby nedostal predčasne strach, ale naopak, bol otvorený na diskusiu s vami.

Takže, keď sa nabudúce budete rozprávať s partnerom, majte na pamäti týchto desať vecí, ktorým by ste sa mali vyvarovať, pokiaľ chcete prežiť pekný zvyšok dňa bez hádok.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom