Aké choroby vám hrozia? Posvieťte si na dátum narodenia!

Aké choroby vám hrozia? Posvieťte si na dátum narodenia!
Aké choroby vám hrozia? Posvieťte si na dátum narodenia! Thinkstock

Numerológia hovorí o tom, aký ste človek, o vašich vzťahoch ale aj o zdravotných problémoch, na ktoré ste najviac náchylní. Zistite podľa svojho životného čísla, aké choroby a úrazy vás môžu postretnúť.

Svoje životné číslo zistíte jednoducho sčítaním všetkých číslic vo vašom dátume narodenia. Ak vám vyjde dvojciferné číslo, opäť ho spočítajte. V prípade čísel 11 a 22 už ďalej neodčítavajte.

Napríklad: 15. 3. 1968, spočítate číslice takto: 1 + 5 + 3 + 1 + 9 + 6 + 8 = 33 = 3 + 3 = 6

Aké zdravotné ťažkosti vám hrozia?

Číslo 1: Trápia vás ťažkosti dýchacích ciest, často sa tu vyskytuje astma a alergie. Častými môžu byť zápaly priedušiek či pľúc. Dostatok pozornosti by ste preto mali venovať pobytu na čerstvom vzduchu a starostlivosti o svoj krk.

Číslo 2: Problémy vám robí tráviaci systém, a preto často trpíte bolesťami brucha a žalúdočnými ťažkosťami. Dbajte preto z času na čas na detoxikáciu organizmu a na vyváženú a pestrú stravu.

Číslo 3: Máte množstvo energie a tak trpíte nespavosťou. To má za následok celkové oslabenie organizmu, únavu a syndróm vyhorenia. Cudzie vám nie sú ani stavy úzkosti. Veľkým pomocníkom sú pre vás meditačné cvičenia, relaxačný kúpeľ a masáže.

Číslo 4: Vašou slabinou je hlava. Často trpíte jej bolesťami až neznesiteľnými migrénami. Slabinou je tiež vaša chrbtica, ktorá tiež môže byť príčinou bolestí hlavy. Venovať by ste sa mali pravidelnému cvičeniu, pri ktorom posilňujete najmä chrbtové svaly.

Číslo 5: Osoby s týmto životným číslom sú náladové a často podráždené. Zároveň je vaším citlivým miestom krk. Časté sú preto angíny a zablokovaná šija. Dbajte preto na dostatočnú ochranu krku v podobe šatky a nepite veľmi studené nápoje.

Číslo 6: Trápi vás krehký imunitný systém, preto sú vám nie cudzie chrípky, prechladnutia a virózy. Dbajte na dostatočný prísun vitamínov a vždy sa teplo obliekajte.

Číslo 7: Problémové sú u vás nohy. Ste náchylní k artróze, reume a problémom s kĺbmi. Často vás sprevádzajú vykĺbené či zvrtnuté členky. Nepreháňajte to so športom a kĺby vždy spevňujte ortézou.

Číslo 8: Je pre vás príznačná prehnaná starostlivosť a úzkostlivosť, preto vás trápia problémy s nervovou sústavou. Časté sú migrény v neskoršom veku i mozgové príhody. Rovnako ste náchylní k depresiám a zlým náladám. Starajte sa preto o správnu životosprávu a zdravo športujte.

Číslo 9: Príznačné pre deviatky sú úzkostné stavy a fóbie. Sú ohrození v rámci porúch príjmu potravy, ako anorexia a bulímia. Snažte sa obklopovať príjemnými vecami a udržiavať sa v psychickej pohode.

Číslo 11: Títo ľudia majú problémy s cievnym systémom. Trápi ich slabšie srdce a zlá zrážanlivosť krvi. Dávajte si pozor na vysoký cholesterol a nezanedbávajte pravidelné vyšetrenie krvi.

Číslo 22: Trápia vás kožné problémy, ekzémy a aknózna pleť. Venujte preto dostatočnú starostlivosť svojej pleti a dbajte na výber kvalitnej kozmetiky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom