Čo vaše znamenie prezradí o vašom sexuálnom živote?

Sexi pár, dvaja, vášeň, sex

Vedeli ste, že vaše znamenie zverokruhu môže odhaliť veľa o vašom intímnom živote a vašich osobných preferenciách? Ak sa chcete dozvedieť viac o sebe, tak čítajte ďalej.

Planéty, postavenie slnka a živly vo vašom znamení. To všetko ovplyvňuje vašu osobnosť vo vzťahu. Čo hovorí dátum narodenia o vašom sexuálnom živote?

Baran

V sexe sa správate ako dieťa. Ste hravá a vo všetkom chcete byť prvá. Rovnako ste ľahko zraniteľná a každé odmietnutie vás veľmi bolí. Romantiku veľmi nemusíte a rada experimentujete. Ste cieľavedomá, poviete na rovinu, čo chcete a nerobíte žiadne okolky. Ak stretnete partnera, ktorý túži po rovnakom, tak máte vyhraté.

Býk

Ženy narodené v znamení Býk sú vášnivé a milujú pomalé zmyselné dotyky a milovanie. Vo svojich rozhodnutiach sú pevné a spoľahlivé. Obľubujú nekomplikovaný sex v príjemnom prostredí. Nevadí im stereotyp v posteli a nenudí ich. Práve naopak, stereotyp im dáva pocit istoty, preto nemajú rady nečakané prekvapenia.

Blíženci

Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi náladové a nestabilné. Na milovanie musia byť najskôr naladené mentálne a až potom fyzicky. Tento stav sa však rýchlo zmení a stačí na to maličkosť. Milujú, keď ich partner hýčka a rozmaznáva. Potrebujú, aby im stále dokazoval svoju náklonnosť. Odmenou mu však je sex plný nečakaných zvratov.

Rak

Toto je najcitlivejšie znamenie. Ženy narodené v znamení Rak túžia byť milované a obľubujú romantiku. Bez lásky sa nedokážu odovzdať, preto sex na jednu noc u nich nehrozí. Ich negatívnou stránkou býva často sebeckosť a prehnaná citlivosť.

Lev

Levice sú sebavedomé a vášnivé dračice. Rady skúšajú nové veci a štýly v posteli. Na partnera sú však náročné a zlyhanie ťažko odpúšťajú. Rovnako náročné sú aj na seba, preto sa s nimi partner určite nenudí. V posteli potrebujú viesť a mať pocit, že majú všetko vo svojich rukách.

Panna

Panny sú sladké a romantické. Očakávajú dokonalosť a chcú, aby ich partner bol perfektný v posteli. Panna bude vždy hľadať niekoho, kto je čistý a dobre upravený. Na láskavé partnerovo správanie reagujú veľkoryso a dokážu sa rozdať celé.

Váhy

Sex s Váhami je úžasný a sofistikovaný. Neznášajú nudu v posteli a sú ochotné narušiť svoje pohodlie, len aby vyhoveli partnerovi. Preferujú nežné milovanie pred vulgárnym. Hrubosť sa im protiví.

Škorpión

Škorpiónky sú vášnivé v posteli a vo všetkom, čo robia. Žena narodená v tomto znamení je najšťastnejšia vo vzťahu založenom na zdravom a šťastnom sexuálnom živote. Takisto je citlivá a veľmi vyberavá. Pokiaľ ide o partnerov, máva vysoké štandardy, a to v každej oblasti. No sex s ňou býva nezabudnuteľný.

Strelec

Ženy narodené v znamení Strelec milujú svoju slobodu a rady zažívajú nové a odlišné veci. V posteli nemajú žiadne limity, sú hravé a väčšinou často menia svojich partnerov. Ťažko ich spútate. Potrebujú svoju nezávislosť a neznesú partnerovu slabosť.

Kozorožec

Žena narodená v tomto znamení býva cieľavedomá a zväčša dosiahne, čo chce. Je tiež plachá, zmyselná a rezervovaná. Kozorožci si z milovania najviac vychutnajú predohru a majú radi, ak ide partner na vec pomaly. Musíte ich dlhšie presviedčať, aby vyskúšali v posteli nové veci.

Účesy podľa znamení zverokruhu

Vodnár

Veľmi intelektuálne znamenie. Jeho chuť na sex stúpa v závislosti na duševnej stimulácii. Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi vášnivé, no musíte to s nimi vedieť. O novinky v posteli sa snažia iba vtedy, pokiaľ je to zaujímavé pre nich.

Ryby

Ľudia v znamení Rýb sú viac emocionálni ako intelektuálni. Je to vodné znamenie, ktoré dokáže skvelo dôverovať svojej intuícii a v posteli ľahko vycíti, čo od neho partner očakáva. Ryby vedia tiež správne odhadnúť ľudí, vďaka čomu si vyberú toho správneho partnera.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom