Čo si myslí o ženách? Prezradí ho jeho obľúbený film!

Čo si myslí o ženách? Prezradí ho jeho obľúbený film!
Čo si myslí o ženách? Prezradí ho jeho obľúbený film! Thinkstock

Najmä na začiatku vzťahu býva každý muž pripravený chrániť práva žien. No je to tak aj v skutočnosti? Vieme, ako ho odhaliť!

Je vaša nová známosť jednoducho dokonalá? Veď iste. Každý muž, ktorému záleží na vydarenom flirte, sa snaží ukázať v ženiných očiach ako najväčší hrdina, ktorý odhodlane bojuje za práva žien. Lež väčšinou v imaginárnej podobe . Prezradíme vám ako ho odhaliť hneď na prvom rande.

Veľký hrdina westernových filmov

Ak chcete hneď na začiatku zistiť, čo je zač, treba načúvať pozorne a dozviete sa, čo potrebujete. Spýtajte sa ho napríklad na jeho obľúbené filmy. Reční o westernových vykopávkach alebo o komédiách zo starého Hollywoodu? Všetko je jasné. S veľkou pravdepodobnosťou zastáva presvedčenie, že žena patrí do zástery a ku sporáku. Pokiaľ možno, mala by si pritom aj spievať. Zatiaľ čo on, muž, sa vrhá do dobrodružstiev.

Alfa samec z akčných filmov

Ak obľubuje trilery či akčné snímky, uvedomuje si síce, že jeho pozícia je ohrozená, ale chce ju získať späť. Aspoň sledovaním podobných filmov sa na chvíľu uchlácholí jeho chlapské ego.

Podrobte ho detailnej spovedi

Má rád intelektuálne a problémové filmy ála Jodie Foster? Vždy sa ku všetkému prizná. V prípade, že to chcete vedieť naisto, opýtajte sa ho, ktorú filmovú úlohu by hral najradšej. Zistíte neobyčajne veľa o jeho mužskom sebavedomí. Môže sa stať, že sa on obráti na vás: „ A ktorú úlohu by si chcela hrať ty?“ Neprezraďte sa a odpovedzte otázkou: „V ktorej by si ma chcel vidieť? A prečo?“ Pri takejto detailnej spovedi vám rozpovie o svojom pohľade na ženy bez toho, žeby si to uvedomil.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom