Čo si muži všímajú na ženách? Nemusí im ísť len o poprsie a zadok!

žena, kráska, móda
Foto: ilustračné, GettyImages

Je zaujímavé spozorovať, ako muži oceňujú rôzne časti ženského tela a nie sú jednoducho obmedzení len na poprsie alebo pozadie. Namiesto toho sa zameriavajú na rôzne detaily, ktoré pre nich majú šarm a pritiahnu ich pozornosť. Lákadlom nie je iba poprsie, či ženské pozadie?

Nie je žiadnou novinkou, že muži sú stvorenia, ktoré sa radi pokochajú pohľadom na pekné ženské telo. Čo však ich pozornosť najviac upúta? Budete prekvapené, ale chlapi sú omnoho väčší detailisti, ako ste si mysleli.

Prieskum, ktorý sa realizoval pre Cosmopolitan na vzorke 500 mužských respondentov, zistil nasledovné. Dobrá správa. Ak nemáte výstavné prsia či zadok, nezúfajte. Muži sa zameriavajú i na tieto časti tela.

1. Nohy

Dlhé a štíhle nohy, ktoré vyzerajú byť nekonečné. Presne to zaujme veľmi veľa príslušníkov mužského pokolenia. A k tomu topánky na vysokých podpätkoch. Budete ich mať v hrsti.

2. Úsmev

Môžete mať nohy až neviem kam, keď vaša tvár vyzerá zduto a zamračene. Nenadarmo sa hovorí, že najkrajším šperkom je úsmev.

Sexi pár, láska, dvaja,
Thinkstock

3. Pery

Časť tváre, ktorá dokáže rozpáliť mnoho mužov. Plné a pekne krojené pery takisto patria k obdivovaným ženským detailom.

4. Oči

Uhrančivý pohľad, ktorý ho zvedie. Veľa príslušníkov mužského pokolenia sa zameriava práve na túto časť tváre.

5. Jamky na zadkom

Myslíte si, že práve ženské pozadie je tým hlavným detailom, ktorý muži zbožňujú? Omyl. Čo, ak je to práve časť nad zadkom? Aspoň to tvrdí uvedený prieskum.

6. Krk

Štíhla šija, ktorú túžia zasypať bozkami. Priznajme si, i nás ženy tento počin dokáže dostať do varu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom