Čo o vás dokáže prezradiť spôsob, akým držíte svoj telefón? Toto vás pravdepodobne poriadne prekvapí

09.png
09.jpg youtube.com

Vedci skúmali, ako ľudia držia svoje telefóny. Ukázalo sa, že držanie telefónu priamo odráža našu osobnosť. Existujú štyri základné spôsoby, ako držať telefón, a každý z nich zodpovedá určitej osobnosti.

09.jpg
09.jpg youtube.com

1. Držíte telefón v jednej ruke a zadávate text palcom

Držanie telefónu jednou rukou vypovedá o vašej všestrannosti. Ste organizovaní a disciplinovaní, vždy viete, čo je pre vás dobré a čo zlé. Radšej hovoríte ako počúvate, ale nikoho zámerne neurážate. Viete, ako odlíšiť úprimnú lásku od predstierania. Pre svojho blízkeho urobíte čokoľvek.

2. Držíte telefón oboma rukami a zadávate text palcom

Ukazujete, že chcete ochranu, hľadáte starostlivosť a pozornosť. Neradi dávate najavo city, a preto môže váš partner cítiť nedostatok lásky.

3. Držíte telefón oboma rukami, píšete pomocou oboch palcov

Často máte obavy a strach. Potrebujete partnera, ktorý vám bude stopercentne rozumieť. Keď je s vami spoľahlivý človek, ste plní sebavedomia. Svojho vyvoleného milujete z celého srdca a ľahko zabúdate na problémy minulosti.

4. Jednou rukou držíte telefón a druhou rukou zadávate text ukazovákom

Vyznačuje sa tichým a vyrovnaným správaním. Ste ochotní obetovať všetko pre dobro ostatných. Nemáte radi davy. Dávate prednosť pokojným a známym miestam. Rekordnou rýchlosťou odpúšťate svojim blízkym ich chyby.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom